מנורה לוגו

מור מנורה מבטחים משולב סחיר

החשיפה לחו״ל היא ‎‎67.53%‎‎ והחשיפה למט״ח היא ‎‎67.53%‎‎. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה-0.02%
מתחילת השנהתשואה5.24%
3 שניםתשואה מצטברת27.86%
דמי ניהולמצבירה0.31%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח4.61
תאריך פתיחהוותק הקופהינואר 2023

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה כדאי להביא בחשבון

  • החשיפה לחו״ל היא ‎‎67.53%‎‎ והחשיפה למט״ח היא ‎‎67.53%‎‎. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.
  • התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים היא ‎‎6.98%‎‎. התוצאה מסכמת את התקופה ואינה מגלה את עומק הירידות או התנודות שהתרחשו במהלכה.
  • במסלול מדווחים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎0.31%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎1.26%‎‎. אלו ממוצעים מדווחים; העלות האישית תלויה בתנאים שנקבעו לחוסך ובסכומי הצבירה וההפקדות שלו.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
-0.02%
תשואה מתחילת השנה
5.24%
תשואה מצטברת ב-3 השנים האחרונות
27.86%
תשואה ממוצעת 3 שנים
8.54%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
0.31%
דמי ניהול מהפקדה
1.26%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
5 מיליוני ש"ח
גיוס בחודש האחרון
0 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
99.2%

חשיפות ההשקעה

64.38%חשיפה למניות
67.53%חשיפה לחו"ל
67.53%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

מור מנורה מבטחים משולב סחיר היא קופת גמל במסלול משולב סחיר בניהול מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ. המדיניות משלבת בין מספר אפיקים סחירים, ובהם מניות, אג״ח ממשלתיות וקונצרניות, מזומן ומכשירים עוקבי מדד. בניגוד למסלול המתמקד באפיק יחיד, מנהלי ההשקעות יכולים לשנות את המשקל בין האפיקים במסגרת המדיניות, אך מרבית הנכסים אמורים להישאר נזילים ומתומחרים בשוק.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

התנהגות המסלול מושפעת הן משוקי המניות והן משינויים בריבית ובמרווחי האשראי. היות שהדגש הוא על נכסים סחירים, השווי עשוי להגיב במהירות יחסית לשינויים בשווקים. יש לבחון את משקל המניות, המח״מ, איכות האשראי והחשיפה לחו״ל ולמטבע חוץ בתקופת הדיווח האחרונה.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
קופות גמל · משולב סחירהמסלול הנוכחימור מנורה מבטחים משולב סחיר
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: מרץ 2023 – אוגוסט 2026
42חודשים זמינים
29חודשים חיוביים
13חודשים שליליים
0ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה יוני 2026, עם תשואה של 4.48%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה מרץ 2026, עם ירידה של 3.27%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 2026-0.02%
יולי 2026+1.58%
יוני 2026+4.48%
מאי 2026-0.17%
אפריל 2026+1.58%
מרץ 2026-3.27%
פברואר 2026+1.33%
ינואר 2026-0.22%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025-0.82%
נובמבר 2025+0.79%
אוקטובר 2025+0.25%
ספטמבר 2025+1.44%
אוגוסט 2025+0.71%
יולי 2025+1.8%
יוני 2025+0.98%
מאי 2025+2.13%
אפריל 2025-1.13%
מרץ 2025-0.57%
פברואר 2025-2.45%
ינואר 2025+1.84%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024+0.82%
נובמבר 2024+1.68%
אוקטובר 2024+0.35%
ספטמבר 2024+2.12%
אוגוסט 2024+0.77%
יולי 2024+1.59%
יוני 2024+0.87%
מאי 2024+0.99%
אפריל 2024-1.47%
מרץ 2024+2.8%
פברואר 2024+2.26%
ינואר 2024+0.2%
תשואות חודשיות — 2023
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2023+2.72%
נובמבר 2023+3%
אוקטובר 2023-2.71%
ספטמבר 2023-1.11%
אוגוסט 2023-0.36%
יולי 2023+3.03%
יוני 2023+1.93%
מאי 2023+0.74%
אפריל 2023+1.57%
מרץ 2023-0.47%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי מור מנורה מבטחים משולב סחיר מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לאוגוסט 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות64.41%
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות23.04%
קרנות נאמנות7.62%
מזומנים ושווי מזומנים4.95%
נכסים אחרים-0.02%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים סחירים ונזילים100.02%
נכסים לא סחירים-0.02%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בחו"ל ובמט"ח64.56%
נכסים בארץ35.44%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

קופות גמל באותו מסלול השקעה

השוו בין קופות גמל במסלול משולב סחיר לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.

בקבוצת ההשוואה נמצאו 2 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 2 לפי התשואה החודשית האחרונה.

השוואת קופות גמל במסלול משולב סחיר
1אלטשולר שחם גמל לעמיתי חבר משולב סחיר1.92%6.18%37.99%0.00%0.29%אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ

מה כדאי לבדוק עכשיו?

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202303 עד 202608.

תנאי הלוואה כנגד קופת הגמל — מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ

לפי המידע הזמין, מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ מאפשר קבלת הלוואה כנגד כספים צבורים, בכפוף לסוג הכספים, למדיניות הגוף ולאישור פרטני. להלן התנאים הידועים לפי חלופות ההחזר הזמינות.

הלוואה כנגד כספים נזילים

שפיצר בריבית פריים — אין הגבלה

שיעור מימון מרבי
78%
במסלולים מנייתיים
48%
ריבית
פריים מינוס 0.5% עד פריים
תקופת ההלוואה
אין הגבלה
סכום מינימלי
10,000 ₪
עמלה
גביית עמלה של 4 ₪ לכל החזר חודשי

הערות: ניתן לקבל גרייס; מעל 500,000 ₪ נדרש משכון

הלוואה כנגד כספים שאינם נזילים

שפיצר בריבית פריים — אין הגבלה

שיעור מימון מרבי
28%
ריבית
פריים מינוס 0.5% עד פריים
תקופת ההלוואה
אין הגבלה
סכום מינימלי
10,000 ₪
עמלה
גביית עמלה של 4 ₪ לכל החזר חודשי

הערות: ניתן לקבל גרייס; מעל 500,000 ₪ נדרש משכון

בדיקת זכאות ותנאים עדכניים באתר הגוף המנהלהקישור נפתח באתר חיצוני של הגוף המנהל

התנאים, הריביות והזכאות עשויים להשתנות. לפני קבלת החלטה יש לקבל הצעה רשמית ועדכנית ישירות מהגוף המנהל; המידע אינו הצעת אשראי.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

האם תשואת התקופה מספיקה להבנת הסיכון?

התשואה ב־12 החודשים האחרונים היא ‎‎6.98%‎‎. לבחינת הדרך לתוצאה יש לעיין גם בתשואות החודשיות ובמדדי הסיכון הזמינים. תוצאה לתקופה אחת אינה תחזית לתקופה הבאה.

האם דמי הניהול המוצגים הם דמי הניהול שאשלם?

הנתונים מציגים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎0.31%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎1.26%‎‎, ואינם הצעת מחיר אישית. יש לבדוק את התנאים האישיים מול הגוף המנהל. כאשר קיימים שני רכיבים, אין לחבר את האחוזים: כל רכיב מחושב על בסיס כספי שונה.

מדוע החשיפה לחו״ל והחשיפה למט״ח שונות?

במסלול מדווחת חשיפה לחו״ל של ‎‎67.53%‎‎ וחשיפה למט״ח של ‎‎67.53%‎‎. החשיפה לחו״ל מתייחסת להשקעות מחוץ לישראל, ואילו החשיפה למט״ח מתייחסת לרגישות למטבעות זרים. הנתונים לבדם אינם מאפשרים לקבוע מה חלקו של הגידור בפער.