הכשרה ביטוח לוגו

הכשרה חברה לביטוח בע"מ - משולב סחיר

הכשרה חברה לביטוח בע"מ - משולב סחיר מדורג במקום 2 מתוך 8 בפוליסות חיסכון במסלול משולב סחיר לפי התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים (‎‎15.96%‎‎); זהו מיקום תשואה בלבד, ללא התאמה לסיכון. המסלול היה מעל ממוצע המסלולים הדומים ב־9 מתוך 12 חודשי ההשוואה האחרונים.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה0.67%
מתחילת השנהתשואה6.63%
דמי ניהולמצבירה0.83%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח299.93

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה בולט בנתונים

  • המסלול היה מעל ממוצע קבוצת ההשוואה ב־9 מתוך 12 החודשים שנבדקו; הנתון מצביע על עקביות יחסית מול הקבוצה.

מה כדאי להביא בחשבון

  • בהשוואה משולבת, התשואה המדווחת גבוהה מהממוצע, אך גם דמי הניהול מהצבירה גבוהים ממנו. הפערים הם ‎+6.11‎ נקודות אחוז בתשואה ו־‎+0.11‎ נקודות אחוז בדמי הניהול מהצבירה. התשואה אינה מותאמת לסיכון.
  • החשיפה למניות עומדת על ‎‎45.99%‎‎; ‎11.32‎ נקודות אחוז מתחת לממוצע של המסלולים הדומים. זהו שינוי או פער מהותי שכדאי להביא בחשבון בהשוואת מאפייני ההשקעה.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
0.67%
תשואה מתחילת השנה
6.63%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
0.83%
דמי ניהול מהפקדה
0%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
300 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
100%

חשיפות ההשקעה

45.99%חשיפה למניות
0%חשיפה לחו"ל
0.01%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

הכשרה חברה לביטוח בע"מ - משולב סחיר הוא מסלול בפוליסת חיסכון במסלול משולב סחיר בניהול הכשרה חברה לביטוח בע"מ. המדיניות משלבת בין מספר אפיקים סחירים, ובהם מניות, אג״ח ממשלתיות וקונצרניות, מזומן ומכשירים עוקבי מדד. בניגוד למסלול המתמקד באפיק יחיד, מנהלי ההשקעות יכולים לשנות את המשקל בין האפיקים במסגרת המדיניות, אך מרבית הנכסים אמורים להישאר נזילים ומתומחרים בשוק.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

התנהגות המסלול מושפעת הן משוקי המניות והן משינויים בריבית ובמרווחי האשראי. היות שהדגש הוא על נכסים סחירים, השווי עשוי להגיב במהירות יחסית לשינויים בשווקים. יש לבחון את משקל המניות, המח״מ, איכות האשראי והחשיפה לחו״ל ולמטבע חוץ בתקופת הדיווח האחרונה.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
פוליסות חיסכון · משולב סחירהמסלול הנוכחיהכשרה חברה לביטוח בע"מ – משולב סחיר
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: אוקטובר 2023 – אוגוסט 2026
35חודשים זמינים
29חודשים חיוביים
5חודשים שליליים
1ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה יוני 2025, עם תשואה של 5.61%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה יוני 2026, עם ירידה של 4.11%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 2026+0.67%
יולי 2026+0.14%
יוני 2026-4.11%
מאי 2026+1.74%
אפריל 2026+4.03%
מרץ 2026-1.01%
פברואר 2026+0.99%
ינואר 2026+4.25%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025+2.53%
נובמבר 2025+1.92%
אוקטובר 2025+1.67%
ספטמבר 2025+2.36%
אוגוסט 2025+0.76%
יולי 2025+1.17%
יוני 2025+5.61%
מאי 2025+2.97%
אפריל 2025+2.13%
מרץ 2025-2.45%
פברואר 2025-0.14%
ינואר 2025+1.01%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024+0.61%
נובמבר 2024+1.92%
אוקטובר 2024+0.77%
ספטמבר 2024+1.14%
אוגוסט 2024+0.98%
יולי 2024+0.45%
יוני 2024+1.38%
מאי 2024+1.01%
אפריל 2024-1.02%
מרץ 2024+1.84%
פברואר 2024+1.97%
ינואר 2024+0.47%
תשואות חודשיות — 2023
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2023+1.76%
נובמבר 2023+0.98%
אוקטובר 20230%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי הכשרה חברה לביטוח בע"מ – משולב סחיר מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לאוגוסט 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות45.99%
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות36.24%
אג"ח ממשלתיות סחירות10.92%
מזומנים ושווי מזומנים6.85%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים סחירים ונזילים100%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בארץ99.98%
נכסים בחו"ל ובמט"ח0.02%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

פוליסות חיסכון באותו מסלול השקעה

השוו בין פוליסות חיסכון במסלול משולב סחיר לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.

בקבוצת ההשוואה נמצאו 8 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 3 לפי התשואה החודשית האחרונה.

מה כדאי לבדוק עכשיו?

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202310 עד 202608.

תנאי הלוואה כנגד פוליסת החיסכון — הכשרה חברה לביטוח בע"מ

לפי המידע הזמין, הכשרה חברה לביטוח בע"מ מאפשר קבלת הלוואה כנגד כספים צבורים, בכפוף לסוג הכספים, למדיניות הגוף ולאישור פרטני. להלן התנאים הידועים לפי חלופות ההחזר הזמינות.

הלוואה כנגד כספים נזילים

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 72 חודשים

שיעור מימון מרבי
70%
ריבית
פריים מינוס 0.5%
תקופת ההלוואה
עד 72 חודשים

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 48 חודשים

שיעור מימון מרבי
40%
ריבית
פריים מינוס 0.8%
תקופת ההלוואה
עד 48 חודשים

הערות: צבירה של 1,000,000 ₪ ומעלה

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 36 חודשים

שיעור מימון מרבי
50%
ריבית
פריים מינוס 0.7%
תקופת ההלוואה
עד 36 חודשים

הערות: צבירה של 1,000,000 ₪ ומעלה

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 24 חודשים

שיעור מימון מרבי
60%
ריבית
פריים מינוס 0.6%
תקופת ההלוואה
עד 24 חודשים

הערות: צבירה של 1,000,000 ₪ ומעלה

בדיקת זכאות ותנאים עדכניים באתר הגוף המנהלהקישור נפתח באתר חיצוני של הגוף המנהל

התנאים, הריביות והזכאות עשויים להשתנות. לפני קבלת החלטה יש לקבל הצעה רשמית ועדכנית ישירות מהגוף המנהל; המידע אינו הצעת אשראי.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

מה עולה מהשוואת התשואה ודמי הניהול מהצבירה?

התשואה המדווחת גבוהה מהממוצע, אך גם דמי הניהול מהצבירה גבוהים ממנו. ההשוואה מתארת תשואה לתקופה ודמי ניהול מהצבירה בלבד; היא אינה דירוג כולל, אינה מותאמת לסיכון ואינה קובעת התאמה אישית.

איך דמי הניהול מהצבירה במסלול משתווים למסלולים דומים?

דמי הניהול הממוצעים מהצבירה הם ‎‎0.83%‎‎, לעומת ‎‎0.72%‎‎ בממוצע בקרב 7 מסלולים אחרים. מדובר בפער של ‎+0.11‎ נקודות אחוז.

האם החשיפה למניות במסלול חריגה ביחס למסלולים דומים?

החשיפה למניות עומדת על ‎‎45.99%‎‎. ‎11.32‎ נקודות אחוז מתחת לממוצע של המסלולים הדומים. חשיפה למניות היא רכיב סיכון מרכזי, אך אינה מגדירה לבדה את רמת הסיכון הכוללת של המסלול.