לוגו אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה

אינפיניטי גמל משולב סחיר

אינפיניטי גמל משולב סחיר מדורג במקום 2 מתוך 11 בקופות גמל במסלול משולב סחיר לפי התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים (‎‎27.67%‎‎, ברבעון העליון); זהו מיקום תשואה בלבד, ללא התאמה לסיכון. המסלול היה מעל ממוצע המסלולים הדומים ב־10 מתוך 12 חודשי ההשוואה האחרונים.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה1.56%
מתחילת השנהתשואה10.34%
דמי ניהולמצבירה0.53%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח120.33
תאריך פתיחהוותק הקופהינואר 2023

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה בולט בנתונים

  • אינפיניטי גמל משולב סחיר הציג תשואה מדווחת ב־12 החודשים האחרונים של ‎‎27.67%‎‎, מעל הממוצע בקופות גמל במסלול משולב סחיר בפער של ‎+14.53‎ נקודות אחוז ומדורג במקום 2 מתוך 11 (ברבעון העליון). המיקום מתייחס לתשואה בתקופה בלבד ואינו דירוג כולל או מותאם לסיכון.
  • המסלול היה מעל ממוצע קבוצת ההשוואה ב־10 מתוך 12 החודשים שנבדקו; הנתון מצביע על עקביות יחסית מול הקבוצה.

מה כדאי להביא בחשבון

  • החשיפה למניות עומדת על ‎‎97.84%‎‎; ‎43.48‎ נקודות אחוז מעל הממוצע של המסלולים הדומים. זהו שינוי או פער מהותי שכדאי להביא בחשבון בהשוואת מאפייני ההשקעה.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
1.56%
תשואה מתחילת השנה
10.34%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
0.53%
דמי ניהול מהפקדה
0%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
120 מיליוני ש"ח
גיוס בחודש האחרון
0 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
92.9%

חשיפות ההשקעה

97.84%חשיפה למניות
3.16%חשיפה לחו"ל
0.02%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

אינפיניטי גמל משולב סחיר היא קופת גמל במסלול משולב סחיר בניהול אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ. המדיניות משלבת בין מספר אפיקים סחירים, ובהם מניות, אג״ח ממשלתיות וקונצרניות, מזומן ומכשירים עוקבי מדד. בניגוד למסלול המתמקד באפיק יחיד, מנהלי ההשקעות יכולים לשנות את המשקל בין האפיקים במסגרת המדיניות, אך מרבית הנכסים אמורים להישאר נזילים ומתומחרים בשוק. בין נקודות הייחוס שמסייעות להבין את פיזור ההשקעות במסלול נמצאים ת"א 125.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

התנהגות המסלול מושפעת הן משוקי המניות והן משינויים בריבית ובמרווחי האשראי. היות שהדגש הוא על נכסים סחירים, השווי עשוי להגיב במהירות יחסית לשינויים בשווקים. יש לבחון את משקל המניות, המח״מ, איכות האשראי והחשיפה לחו״ל ולמטבע חוץ בתקופת הדיווח האחרונה.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
קופות גמל · משולב סחירהמסלול הנוכחיאינפיניטי גמל משולב סחיר
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: אוגוסט 2024 – אוגוסט 2026
25חודשים זמינים
21חודשים חיוביים
4חודשים שליליים
0ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה יוני 2025, עם תשואה של 12.76%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה יוני 2026, עם ירידה של 10%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 2026+1.56%
יולי 2026-0.38%
יוני 2026-10%
מאי 2026+3.27%
אפריל 2026+8.33%
מרץ 2026-1.58%
פברואר 2026+1.89%
ינואר 2026+8.01%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025+5.08%
נובמבר 2025+3.26%
אוקטובר 2025+3.21%
ספטמבר 2025+3.32%
אוגוסט 2025+0.71%
יולי 2025+2.11%
יוני 2025+12.76%
מאי 2025+6.55%
אפריל 2025+4.69%
מרץ 2025-4.52%
פברואר 2025+2.7%
ינואר 2025+3.13%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024+4.99%
נובמבר 2024+5.12%
אוקטובר 2024+5.35%
ספטמבר 2024+1.82%
אוגוסט 2024+2.45%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי אינפיניטי גמל משולב סחיר מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לאוגוסט 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות97.84%
מזומנים ושווי מזומנים2.13%
נכסים אחרים0.03%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים סחירים ונזילים99.97%
נכסים לא סחירים0.03%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בארץ99.98%
נכסים בחו"ל ובמט"ח0.02%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

קופות גמל באותו מסלול השקעה

השוו בין קופות גמל במסלול משולב סחיר לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.

בקבוצת ההשוואה נמצאו 11 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 2 לפי התשואה החודשית האחרונה.

השוואת קופות גמל במסלול משולב סחיר
1אלטשולר שחם גמל משולב סחיר1.63%4.97%37.87%0.00%0.54%אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ
3הפניקס גמל מסלול משולב סחיר1.41%6.74%43.73%0.00%0.57%הפניקס פנסיה וגמל בע"מ
4מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול משולב סחיר1.25%7.11%41.61%0.00%0.51%מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ
5מיטב גמל משולב סחיר1.24%11.41%110.64%0.00%0.54%מיטב גמל ופנסיה בע"מ
6אלפא מור קופת גמל לחיסכון, קופת גמל לתגמולים וקופת גמל אישית לפיצויים - משולב סחיר1.01%8.65%49.99%0.00%0.63%מור גמל ופנסיה בע"מ
7ילין לפידות קופת גמל מסלול משולב סחיר0.50%7.88%74.37%0.00%0.62%ילין לפידות ניהול קופות גמל בע"מ
8כלל תמר משולב סחיר0.28%7.91%70.78%0.00%0.38%כלל פנסיה וגמל בע"מ
9מנורה מבטחים תגמולים ופיצויים מסלול משולב סחיר-0.05%4.78%31.04%0.00%0.58%מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ
10הראל גמל- משולב סחיר-0.25%4.91%12.95%0.00%0.51%הראל פנסיה וגמל בע"מ
11אנליסט גמל משולב סחיר-1.06%-1.41%8.35%21.87%0.6%אנליסט קופות גמל בע"מ

מה כדאי לבדוק עכשיו?

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202408 עד 202608.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

האם החשיפה למניות במסלול חריגה ביחס למסלולים דומים?

החשיפה למניות עומדת על ‎‎97.84%‎‎. ‎43.48‎ נקודות אחוז מעל הממוצע של המסלולים הדומים. חשיפה למניות היא רכיב סיכון מרכזי, אך אינה מגדירה לבדה את רמת הסיכון הכוללת של המסלול.

מהו היקף הנכסים במסלול ביחס למסלולים דומים?

המסלול מנהל 120 מיליון ₪ ומדורג במקום 11 מתוך 12 לפי היקף נכסים. הנתון שימושי להבנת גודל המסלול, אך אינו מדד עצמאי לביצועים או לסיכון.

מה מיקום המסלול ביחס למסלולים דומים?

התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים הייתה ‎‎27.67%‎‎, לעומת ‎‎13.14%‎‎ בממוצע בקרב 10 מסלולים אחרים בקבוצה — פער של ‎+14.53‎ נקודות אחוז. מיקום המסלול הוא 2 מתוך 11 (ברבעון העליון). זהו מיקום לפי תשואה לתקופה, לא דירוג כולל או מותאם לסיכון.