
אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדי מניות
- מ.ה.14924
- מסלול השקעהעוקבי מדדים / עוקב מדדי מניות
- קהל מטרהכלל האוכלוסיה
- רמת סיכוןסיכון גבוה מאודמעל 75% מניות
- מיקום חודשי במסלולמקום 4 מתוך 10 במסלול עוקב מדדי מניות
אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדי מניות מדורג במקום 1 מתוך 10 בקופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדי מניות לפי התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים (26.84%, ברבעון העליון); זהו מיקום תשואה בלבד, ללא התאמה לסיכון. המסלול היה מעל ממוצע המסלולים הדומים ב־7 מתוך 12 חודשי ההשוואה האחרונים.
מבוסס על דיווח אוגוסט 2026
תובנות על המסלול
הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.
מה בולט בנתונים
- אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדי מניות הציג תשואה מדווחת ב־12 החודשים האחרונים של 26.84%, מעל הממוצע בקופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדי מניות בפער של +12.02 נקודות אחוז ומדורג במקום 1 מתוך 10 (ברבעון העליון). המיקום מתייחס לתשואה בתקופה בלבד ואינו דירוג כולל או מותאם לסיכון.
מה כדאי להביא בחשבון
- המסלול היה מעל ממוצע קבוצת ההשוואה ב־7 מתוך 12 החודשים שנבדקו; הנתון מציג תמונה מעורבת לאורך התקופה.
- החשיפה למט״ח עומדת על 92.00%; 15.94 נקודות אחוז מעל הממוצע של המסלולים הדומים. זהו שינוי או פער מהותי שכדאי להביא בחשבון בהשוואת מאפייני ההשקעה.
תשואות ומדדי ביצוע
- תשואה לחודש הדיווח
- 2.86%
- תשואה מתחילת השנה
- 18.4%
דמי ניהול
- דמי ניהול מצבירה
- 0.65%
- דמי ניהול מהפקדה
- 0.02%
היקף נכסים
- סה"כ נכסים
- 25 מיליוני ש"ח
- גיוס בחודש האחרון
- 5 מיליוני ש"ח
- שיעור נכסים נזילים
- 98.3%
חשיפות ההשקעה
מקור: נתוני רשות שוק ההון.
אסטרטגיית ההשקעה
אופי ההשקעה במסלול
אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדי מניות היא קופת גמל להשקעה במסלול עוקב מדדים בגישה גמישה של אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ. המסלול אינו מוגבל למדד יחיד, אלא יכול לשלב מדדי מניות ואג״ח ולשנות את המשקל ביניהם במסגרת מדיניות ההשקעה. בחירת המדדים והמשקל שניתן לכל אחד מהם הם החלטת ניהול מהותית. בין נקודות הייחוס שמסייעות להבין את פיזור ההשקעות במסלול נמצאים Nasdaq 100.
מה משפיע על התנהגות המסלול?
הסיכון תלוי לא רק בביצועי המדדים עצמם, אלא גם בתמהיל ביניהם ובקצב השינויים בהקצאה. הרכיב המנייתי דומיננטי בתקופת הדיווח האחרונה. חלק מהחשיפה נוצר בחו״ל, כך שהביצועים מושפעים גם משווקים בינלאומיים. חשיפה למטבע חוץ מוסיפה רגישות לשערי החליפין.
בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.
חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.
השוואת תשואות למסלולים דומים
בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.
ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.
תשואות חודשיות לאורך זמן
הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.
במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה אפריל 2026, עם תשואה של 13.07%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה יולי 2026, עם ירידה של 6.55%.
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| אוגוסט 2026 | +2.86% |
| יולי 2026 | -6.55% |
| יוני 2026 | +6.24% |
| מאי 2026 | +8.75% |
| אפריל 2026 | +13.07% |
| מרץ 2026 | -5.4% |
| פברואר 2026 | -2.01% |
| ינואר 2026 | +1.72% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2025 | -1.25% |
| נובמבר 2025 | -2.67% |
| אוקטובר 2025 | +4.75% |
| ספטמבר 2025 | +6.4% |
| אוגוסט 2025 | -0.47% |
| יולי 2025 | +3.08% |
| יוני 2025 | +5.29% |
| מאי 2025 | +8.91% |
| אפריל 2025 | +0.44% |
| מרץ 2025 | -5.35% |
| פברואר 2025 | -4.29% |
| ינואר 2025 | -0.49% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2024 | +1.41% |
| נובמבר 2024 | +1.06% |
| אוקטובר 2024 | -0.26% |
| ספטמבר 2024 | +4.71% |
| אוגוסט 2024 | -1.95% |
| יולי 2024 | -0.68% |
| יוני 2024 | +6.43% |
| מאי 2024 | +2.92% |
| אפריל 2024 | -1.42% |
הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.
אפיקי השקעה והרכב הנכסים
הטבלאות מציגות כיצד נכסי אינפיניטי גמל להשקעה עוקב מדדי מניות מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.
נכון לאוגוסט 2026
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות | 82.83% |
| אג"ח ממשלתיות סחירות | 8.9% |
| מזומנים ושווי מזומנים | 8.1% |
| אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות | 2.7% |
| נכסים אחרים | -2.52% |
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| נכסים סחירים ונזילים | 100.06% |
| נכסים לא סחירים | -0.06% |
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| נכסים בחו"ל ובמט"ח | 56.28% |
| נכסים בארץ | 43.72% |
הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.
קופות גמל להשקעה באותו מסלול השקעה
השוו בין קופות גמל להשקעה במסלול עוקב מדדי מניות לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.
בקבוצת ההשוואה נמצאו 10 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 4 לפי התשואה החודשית האחרונה.
| 1 | 4.47% | 14.54% | 84.22% | 113.80% | 0.65% | מיטב גמל ופנסיה בע"מ | |
| 2 | 3.73% | 5.46% | 0.00% | 0.00% | 0.62% | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | |
| 3 | 2.92% | 11.47% | 60.59% | 73.42% | 0.57% | מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ | |
| 5 | 2.45% | 15.22% | 0.00% | 0.00% | 0.6% | אנליסט קופות גמל בע"מ | |
| 6 | 2.21% | 7.42% | 0.00% | 0.00% | 0.63% | כלל פנסיה וגמל בע"מ | |
| 7 | 1.54% | 5.08% | 22.39% | 26.59% | 0.6% | הפניקס פנסיה וגמל בע"מ | |
| 8 | 1.47% | 12.86% | 0.00% | 0.00% | 0.56% | אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ | |
| 9 | 1.13% | 7.30% | 0.00% | 0.00% | 0.56% | הראל פנסיה וגמל בע"מ | |
| 10 | 0.98% | 8.86% | 0.00% | 0.00% | 0.67% | מור גמל ופנסיה בע"מ |
המיקום מחושב לפי התשואה בחודש הדיווח האחרון ואינו מהווה דירוג כולל. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
להשוואת כל קופות גמל להשקעהמוצרים שבדקתם לאחרונה
מה כדאי לבדוק עכשיו?
מחשבון תשואה לתקופה
בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.
החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.
טווח הנתונים הזמין הוא 202404 עד 202608.שאלות נפוצות
תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.
מה בולט בחשיפה של המסלול למט״ח?
החשיפה למט״ח עומדת על 92.00%. 15.94 נקודות אחוז מעל הממוצע של המסלולים הדומים. חשיפה למט״ח עשויה להשפיע על התשואה, אך אינה זהה לחשיפה לנכסים בחו״ל.
מהו היקף הנכסים במסלול ביחס למסלולים דומים?
המסלול מנהל 24.6 מיליון ₪ ומדורג במקום 10 מתוך 11 לפי היקף נכסים. הנתון שימושי להבנת גודל המסלול, אך אינו מדד עצמאי לביצועים או לסיכון.
מה מיקום המסלול ביחס למסלולים דומים?
התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים הייתה 26.84%, לעומת 14.82% בממוצע בקרב 9 מסלולים אחרים בקבוצה — פער של +12.02 נקודות אחוז. מיקום המסלול הוא 1 מתוך 10 (ברבעון העליון). זהו מיקום לפי תשואה לתקופה, לא דירוג כולל או מותאם לסיכון.
המשיכו לקרוא על קופות גמל להשקעה
מדריכים וכתבות שיעזרו לכם להעמיק בנושא, להבין את האפשרויות ולקבל החלטה מושכלת יותר.

קופת גמל להשקעה S&P 500 – השוואה בין מסלולים מחקי מדד
קופת גמל להשקעה S&P 500 מאפשרת חשיפה למדד מוביל דרך מוצר חיסכון גמיש. כך משווים בין מסלולים מחקי מדד, דמי ניהול, סיכון וחלופות.
קראו עוד ←
גמל נט מול ברקי: למה נתונים רשמיים הם רק השלב הראשון בבחירת קופה
גמל נט מציג נתונים רשמיים על קופות גמל וקרנות השתלמות, אך לא מדרג או מפרש אותם. כך ברקי מוסיפה דירוג משולב לפי תשואה, סיכון,…
קראו עוד ←
קופת גמל להשקעה – מה זה ואיפה כדאי להפקיד
קופת גמל להשקעה - מדריך מקיף לשנת 2026: תקרת הפקדה, מסלולי השקעה, מיסוי, משיכה, יתרונות, חסרונות ואיך בוחרים קופה מתאימה לפי נתוני Berki.
קראו עוד ←





