מנורה לוגו

מנורה מבטחים ביטוח בע"מ מניות סחיר

  • מ.ה.101
  • מסלול השקעהמניות
  • קהל מטרהכלל האוכלוסיה
  • מיקום חודשי במסלולמקום 5 מתוך 16 במסלול מניות

התשואות ל־3 ול־5 שנים הן ‎‎45.20%‎‎ ו־‎‎58.65%‎‎, בהתאמה. אלו תשואות מצטברות לתקופות באורכים שונים וחופפות; הפער ביניהן אינו תשואה שנתית.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה1.96%
מתחילת השנהתשואה8.96%
3 שניםתשואה מצטברת45.2%
5 שניםתשואה מצטברת58.65%
דמי ניהולמצבירה0.66%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח618.08

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה כדאי להביא בחשבון

  • התשואות ל־3 ול־5 שנים הן ‎‎45.20%‎‎ ו־‎‎58.65%‎‎, בהתאמה. אלו תשואות מצטברות לתקופות באורכים שונים וחופפות; הפער ביניהן אינו תשואה שנתית.
  • במסלול מדווחים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎0.66%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎1.71%‎‎. אלו ממוצעים מדווחים; העלות האישית תלויה בתנאים שנקבעו לחוסך ובסכומי הצבירה וההפקדות שלו.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
1.96%
תשואה מתחילת השנה
8.96%
תשואה מצטברת ב-3 השנים האחרונות
45.2%
תשואה מצטברת ב-5 השנים האחרונות
58.65%
תשואה ממוצעת 3 שנים
13.24%
תשואה ממוצעת 5 שנים
9.67%
מדד שארפ ?
0.81
אלפא ?
1.8%
סטיית תקן ?
10.39%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
0.66%
דמי ניהול מהפקדה
1.71%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
618 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
94.1%

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

מנורה מבטחים ביטוח בע"מ מניות סחיר הוא מסלול בפוליסת חיסכון מנייתי המנוהל על ידי מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ. שוק המניות הוא מנוע הביצוע והסיכון המרכזי, והחשיפה יכולה להיווצר באמצעות מניות ישירות, קרנות סל ומכשירים עוקבי מדד בישראל ובחו״ל. בחירת החברות, הענפים והשווקים קובעת את מידת הפיזור ואת התלות באזור או בסקטור מסוים.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

המסלול עשוי להגיב בעוצמה לשינויים בציפיות הצמיחה, בריבית ובתמחור המניות. ירידות חדות הן אפשרות ממשית במסלול מנייתי, ולכן אופק ההשקעה והיכולת להתמודד עם תנודתיות הם מרכיב מרכזי בבחינת המסלול.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
פוליסות חיסכון · מניותהמסלול הנוכחימנורה מבטחים ביטוח בע"מ מניות סחיר
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: ספטמבר 2021 – אוגוסט 2026
60+חודשים זמינים
37חודשים חיוביים
23חודשים שליליים
0ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה ינואר 2023, עם תשואה של 5.59%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה מרץ 2026, עם ירידה של 7.17%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 2026+1.96%
יולי 2026-0.28%
יוני 2026+4.72%
מאי 2026+2.18%
אפריל 2026+4.9%
מרץ 2026-7.17%
פברואר 2026+1.51%
ינואר 2026+1.32%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025-0.68%
נובמבר 2025+0.95%
אוקטובר 2025+1.37%
ספטמבר 2025+4.1%
אוגוסט 2025+1.42%
יולי 2025+2.21%
יוני 2025+1.54%
מאי 2025+3.65%
אפריל 2025-1.43%
מרץ 2025-0.63%
פברואר 2025-3.04%
ינואר 2025+2.75%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024-1.62%
נובמבר 2024+1.48%
אוקטובר 2024-1.52%
ספטמבר 2024+3.52%
אוגוסט 2024-1.34%
יולי 2024+1.37%
יוני 2024+3.03%
מאי 2024+3.1%
אפריל 2024-1.78%
מרץ 2024+5.48%
פברואר 2024+3.19%
ינואר 2024+0.88%
תשואות חודשיות — 2023
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2023+2.56%
נובמבר 2023+1.28%
אוקטובר 2023+0.12%
ספטמבר 2023-2.45%
אוגוסט 2023-0.72%
יולי 2023+5.46%
יוני 2023+4.35%
מאי 2023+1.03%
אפריל 2023+3.45%
מרץ 2023-0.25%
פברואר 2023+1.62%
ינואר 2023+5.59%
הצגת שנים קודמות
תשואות חודשיות — 2022
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2022-1.51%
נובמבר 2022+5.48%
אוקטובר 2022+5.23%
ספטמבר 2022-4.5%
אוגוסט 2022-5%
יולי 2022+4.33%
יוני 2022-4.52%
מאי 2022-1.7%
אפריל 2022-3.1%
מרץ 2022+0.06%
פברואר 2022-1.3%
ינואר 2022-3.44%
תשואות חודשיות — 2021
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2021+1.81%
נובמבר 2021-2.16%
אוקטובר 2021+3.56%
ספטמבר 2021-3.43%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202109 עד 202608.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

האם דמי הניהול המוצגים הם דמי הניהול שאשלם?

הנתונים מציגים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎0.66%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎1.71%‎‎, ואינם הצעת מחיר אישית. יש לבדוק את התנאים האישיים מול הגוף המנהל. כאשר קיימים שני רכיבים, אין לחבר את האחוזים: כל רכיב מחושב על בסיס כספי שונה.

כיצד נכון לקרוא את התשואות ל־3 ול־5 שנים?

המסלול מציג תשואה מצטברת של ‎‎45.20%‎‎ ל־3 שנים ושל ‎‎58.65%‎‎ ל־5 שנים. התקופה הקצרה כלולה בארוכה. לחישוב תשואה שנתית ממוצעת נדרש חישוב גאומטרי, ולא חלוקה פשוטה במספר השנים. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות עתידיות.