הראל ביטוח לוגו

הראל מסלול סחיר - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)

החשיפה לחו״ל היא ‎‎32.73%‎‎ והחשיפה למט״ח היא ‎‎10.59%‎‎. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה0.58%
מתחילת השנהתשואה4.58%
דמי ניהולמצבירה0.75%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח743.54

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה כדאי להביא בחשבון

  • החשיפה לחו״ל היא ‎‎32.73%‎‎ והחשיפה למט״ח היא ‎‎10.59%‎‎. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.
  • התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים היא ‎‎9.04%‎‎. התוצאה מסכמת את התקופה ואינה מגלה את עומק הירידות או התנודות שהתרחשו במהלכה.
  • במסלול מדווחים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎0.75%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎0.00%‎‎. אלו ממוצעים מדווחים; העלות האישית תלויה בתנאים שנקבעו לחוסך ובסכומי הצבירה וההפקדות שלו.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
0.58%
תשואה מתחילת השנה
4.58%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
0.75%
דמי ניהול מהפקדה
0%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
744 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
89.9%

חשיפות ההשקעה

23.55%חשיפה למניות
32.73%חשיפה לחו"ל
10.59%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

הראל מסלול סחיר - אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) הוא מסלול בפוליסת חיסכון אג"חי בניהול הראל חברה לביטוח בע"מ, עם אפשרות להחזיק רכיב מנייתי בשיעור שאינו עולה על 25%. עיקר התיק נשען בדרך כלל על אג״ח ממשלתיות, אג״ח קונצרניות, אשראי ומזומן, בעוד שהמניות משמשות רכיב משלים. מגבלת המניות מבהירה שזה אינו מסלול מנייתי, אך גם לא מסלול אג״חי טהור.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

התנהגות המסלול מושפעת בעיקר משינויים בריבית, ממח״מ האג״ח ומאיכות האשראי של המנפיקים. לפי נתוני תקופת הדיווח האחרונה, השימוש בפועל ברכיב המנייתי קרוב לתקרה המותרת. הרכיב המנייתי עשוי לשפר ביצועים בשוק עולה, אך גם להגדיל תנודתיות בתקופות ירידה; לכן חשוב להבחין בין תקרת החשיפה לבין השימוש בפועל.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
פוליסות חיסכון · עד 25% מניותהמסלול הנוכחיהראל מסלול סחיר – אג"ח עם מניות (עד 25% מניות)
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: יולי 2024 – אוגוסט 2026
26חודשים זמינים
23חודשים חיוביים
3חודשים שליליים
0ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה אפריל 2026, עם תשואה של 2.68%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה מרץ 2026, עם ירידה של 1.86%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 2026+0.58%
יולי 2026-0.83%
יוני 2026+0.3%
מאי 2026+1.63%
אפריל 2026+2.68%
מרץ 2026-1.86%
פברואר 2026+0.62%
ינואר 2026+1.44%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025+0.5%
נובמבר 2025+0.7%
אוקטובר 2025+1.37%
ספטמבר 2025+1.63%
אוגוסט 2025+1.01%
יולי 2025+0.47%
יוני 2025+2.57%
מאי 2025+1.11%
אפריל 2025+0.88%
מרץ 2025-0.8%
פברואר 2025+0.41%
ינואר 2025+0.86%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024+0.63%
נובמבר 2024+1.54%
אוקטובר 2024+0.36%
ספטמבר 2024+1.16%
אוגוסט 2024+1.2%
יולי 2024+1.28%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי הראל מסלול סחיר – אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לאוגוסט 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות43.02%
אג"ח ממשלתיות סחירות28.16%
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות15.49%
מזומנים ושווי מזומנים6.81%
קרנות נאמנות5.15%
נכסים אחרים1.37%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים סחירים ונזילים99.48%
נכסים לא סחירים0.52%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בארץ73.79%
נכסים בחו"ל ובמט"ח26.21%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202407 עד 202608.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

האם תשואת התקופה מספיקה להבנת הסיכון?

התשואה ב־12 החודשים האחרונים היא ‎‎9.04%‎‎. לבחינת הדרך לתוצאה יש לעיין גם בתשואות החודשיות ובמדדי הסיכון הזמינים. תוצאה לתקופה אחת אינה תחזית לתקופה הבאה.

האם דמי הניהול המוצגים הם דמי הניהול שאשלם?

הנתונים מציגים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎0.75%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎0.00%‎‎, ואינם הצעת מחיר אישית. יש לבדוק את התנאים האישיים מול הגוף המנהל. כאשר קיימים שני רכיבים, אין לחבר את האחוזים: כל רכיב מחושב על בסיס כספי שונה.

מדוע החשיפה לחו״ל והחשיפה למט״ח שונות?

במסלול מדווחת חשיפה לחו״ל של ‎‎32.73%‎‎ וחשיפה למט״ח של ‎‎10.59%‎‎. החשיפה לחו״ל מתייחסת להשקעות מחוץ לישראל, ואילו החשיפה למט״ח מתייחסת לרגישות למטבעות זרים. הנתונים לבדם אינם מאפשרים לקבוע מה חלקו של הגידור בפער.