הפניקס קופת גמל, קרן השתלמות, פוליסת חיסכון, קרן פנסיה

הפניקס - מסלול השקעה בניהול אישי

  • מ.ה.2081
  • מסלול השקעהניהול אישי / IRA
  • קהל מטרהכלל האוכלוסיה
  • רמת סיכוןסיכון גבוה51%–75% מניות
  • מיקום חודשי במסלולמקום 1 מתוך 1 במסלול IRA

החשיפה לחו״ל היא ‎‎57.72%‎‎ והחשיפה למט״ח היא ‎‎52.00%‎‎. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה0%
מתחילת השנהתשואה0%
דמי ניהולמצבירה3.72%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח14,299.84

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה כדאי להביא בחשבון

  • החשיפה לחו״ל היא ‎‎57.72%‎‎ והחשיפה למט״ח היא ‎‎52.00%‎‎. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.
  • התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים היא ‎‎0.00%‎‎. התוצאה מסכמת את התקופה ואינה מגלה את עומק הירידות או התנודות שהתרחשו במהלכה.
  • במסלול מדווחים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎3.72%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎0.00%‎‎. אלו ממוצעים מדווחים; העלות האישית תלויה בתנאים שנקבעו לחוסך ובסכומי הצבירה וההפקדות שלו.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
0%
תשואה מתחילת השנה
0%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
3.72%
דמי ניהול מהפקדה
0%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
14,300 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
60.6%

חשיפות ההשקעה

66.44%חשיפה למניות
57.72%חשיפה לחו"ל
52%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

הפניקס - מסלול השקעה בניהול אישי הוא מסלול בפוליסת חיסכון בניהול אישי של הפניקס חברה לביטוח בע"מ. בניגוד למסלול מנוהל רגיל, אין מדיניות השקעה אחידה שמכתיבה תמהיל זהה לכל החוסכים; הרכב הנכסים נקבע לפי החלטות בעל החשבון או מנהל ההשקעות מטעמו, בכפוף למגבלות הדין וההסכם.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

הגמישות מאפשרת לבנות אסטרטגיה אישית, אך איכות התוצאה תלויה בהקצאת הנכסים, בפיזור, בשליטה בעלויות ובמעקב אחר התיק. נתוני החשיפה המצרפיים של המוצר אינם בהכרח משקפים את הסיכון של חשבון מסוים, ולכן אין להסיק מהם על כל עמית בנפרד.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
פוליסות חיסכון · IRAהמסלול הנוכחיהפניקס – מסלול השקעה בניהול אישי
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: אוגוסט 2021 – אוגוסט 2026
60+חודשים זמינים
0חודשים חיוביים
0חודשים שליליים
60ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה אוגוסט 2026, עם תשואה של 0%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה אוגוסט 2026, עם תשואה של 0%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 20260%
יולי 20260%
יוני 20260%
מאי 20260%
אפריל 20260%
מרץ 20260%
פברואר 20260%
ינואר 20260%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 20250%
נובמבר 20250%
אוקטובר 20250%
ספטמבר 20250%
אוגוסט 20250%
יולי 20250%
יוני 20250%
מאי 20250%
אפריל 20250%
מרץ 20250%
פברואר 20250%
ינואר 20250%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 20240%
נובמבר 20240%
אוקטובר 20240%
ספטמבר 20240%
אוגוסט 20240%
יולי 20240%
מאי 20240%
אפריל 20240%
מרץ 20240%
פברואר 20240%
ינואר 20240%
תשואות חודשיות — 2023
חודשתשואה חודשית
דצמבר 20230%
נובמבר 20230%
אוקטובר 20230%
ספטמבר 20230%
אוגוסט 20230%
יולי 20230%
יוני 20230%
מאי 20230%
אפריל 20230%
מרץ 20230%
פברואר 20230%
ינואר 20230%
הצגת שנים קודמות
תשואות חודשיות — 2022
חודשתשואה חודשית
דצמבר 20220%
נובמבר 20220%
אוקטובר 20220%
ספטמבר 20220%
אוגוסט 20220%
יולי 20220%
יוני 20220%
מאי 20220%
אפריל 20220%
מרץ 20220%
פברואר 20220%
ינואר 20220%
תשואות חודשיות — 2021
חודשתשואה חודשית
דצמבר 20210%
נובמבר 20210%
אוקטובר 20210%
ספטמבר 20210%
אוגוסט 20210%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי הפניקס – מסלול השקעה בניהול אישי מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לאוגוסט 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים אחרים54.85%
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות27.03%
קרנות נאמנות6.55%
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות6.44%
מזומנים ושווי מזומנים4.34%
אג"ח ממשלתיות סחירות0.79%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים לא סחירים55.13%
נכסים סחירים ונזילים44.87%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בחו"ל ובמט"ח81.74%
נכסים בארץ18.26%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202108 עד 202608.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

האם תשואת התקופה מספיקה להבנת הסיכון?

התשואה ב־12 החודשים האחרונים היא ‎‎0.00%‎‎. לבחינת הדרך לתוצאה יש לעיין גם בתשואות החודשיות ובמדדי הסיכון הזמינים. תוצאה לתקופה אחת אינה תחזית לתקופה הבאה.

האם דמי הניהול המוצגים הם דמי הניהול שאשלם?

הנתונים מציגים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של ‎‎3.72%‎‎ ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של ‎‎0.00%‎‎, ואינם הצעת מחיר אישית. יש לבדוק את התנאים האישיים מול הגוף המנהל. כאשר קיימים שני רכיבים, אין לחבר את האחוזים: כל רכיב מחושב על בסיס כספי שונה.

מדוע החשיפה לחו״ל והחשיפה למט״ח שונות?

במסלול מדווחת חשיפה לחו״ל של ‎‎57.72%‎‎ וחשיפה למט״ח של ‎‎52.00%‎‎. החשיפה לחו״ל מתייחסת להשקעות מחוץ לישראל, ואילו החשיפה למט״ח מתייחסת לרגישות למטבעות זרים. הנתונים לבדם אינם מאפשרים לקבוע מה חלקו של הגידור בפער.