
אינפיניטי גמל להשקעה הלכה
- מ.ה.12540
- מסלול השקעההלכתי / הלכה יהודית
- קהל מטרהכלל האוכלוסיה
- רמת סיכוןסיכון גבוה מאודמעל 75% מניות
- מיקום חודשי במסלולמקום 3 מתוך 8 במסלול הלכה יהודית
אינפיניטי גמל להשקעה הלכה מדורג במקום 7 מתוך 7 בקופות גמל להשקעה במסלול הלכה יהודית לפי התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים (9.97%); זהו מיקום תשואה בלבד, ללא התאמה לסיכון. המסלול היה מעל ממוצע המסלולים הדומים ב־4 מתוך 12 חודשי ההשוואה האחרונים.
מבוסס על דיווח אוגוסט 2026
תובנות על המסלול
הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.
מה כדאי להביא בחשבון
- אינפיניטי גמל להשקעה הלכה הציג תשואה מדווחת ב־12 החודשים האחרונים של 9.97%, מתחת לממוצע בקופות גמל להשקעה במסלול הלכה יהודית בפער של -2.15 נקודות אחוז ומדורג במקום 7 מתוך 7. המיקום מתייחס לתשואה בתקופה בלבד ואינו דירוג כולל או מותאם לסיכון.
- המסלול היה מעל ממוצע קבוצת ההשוואה ב־4 מתוך 12 החודשים שנבדקו; הנתון מצביע על כך שהיתרון מול הקבוצה לא היה עקבי.
- במסלול מדווחים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של 0.60% ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של 0.00%. אלו ממוצעים מדווחים; העלות האישית תלויה בתנאים שנקבעו לחוסך ובסכומי הצבירה וההפקדות שלו.
תשואות ומדדי ביצוע
- תשואה לחודש הדיווח
- 1.46%
- תשואה מתחילת השנה
- 6.86%
- תשואה מצטברת ב-3 השנים האחרונות
- 39.4%
- תשואה מצטברת ב-5 השנים האחרונות
- 53.83%
- תשואה ממוצעת 3 שנים
- 11.71%
- תשואה ממוצעת 5 שנים
- 9%
- מדד שארפ ?
- 0.8
- אלפא ?
- 1.8%
- סטיית תקן ?
- 8.95%
דמי ניהול
- דמי ניהול מצבירה
- 0.6%
- דמי ניהול מהפקדה
- 0%
היקף נכסים
- סה"כ נכסים
- 110 מיליוני ש"ח
- גיוס בחודש האחרון
- -1 מיליוני ש"ח
- שיעור נכסים נזילים
- 99.4%
חשיפות ההשקעה
מקור: נתוני רשות שוק ההון.
אסטרטגיית ההשקעה
אופי ההשקעה במסלול
אינפיניטי גמל להשקעה הלכה היא קופת גמל להשקעה של אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ המנוהלת בהתאם לכללי הלכה יהודית ולפיקוח ההלכתי החל על המוצר. הסינון ההלכתי משפיע על סוגי החברות, ניירות הערך והמכשירים שבהם ניתן להשקיע, אך אינו מגדיר רמת סיכון קבועה. רמת הסיכון נקבעת לפי הרכב הנכסים בפועל. בין נקודות הייחוס שמסייעות להבין את פיזור ההשקעות במסלול נמצאים MSCI World.
מה משפיע על התנהגות המסלול?
חשוב להפריד בין התאמה לכללים הלכתיים לבין מאפייני הסיכון הפיננסיים. הרכב הנכסים מצביע על רכיב מנייתי גבוה, ולכן ההגדרה ההלכתית אינה הופכת את המוצר לסולידי. החשיפה לחו״ל מרחיבה את הפיזור אך מוסיפה סיכון שוק. יש להביא בחשבון גם את השפעת שערי המטבע. לצד בדיקת הפיקוח ההלכתי, יש לבחון את החשיפות כמו בכל מסלול אחר.
בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.
חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.
השוואת תשואות למסלולים דומים
בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.
ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.
תשואות חודשיות לאורך זמן
הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.
במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה מרץ 2024, עם תשואה של 5.78%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה מרץ 2026, עם ירידה של 6.15%.
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| אוגוסט 2026 | +1.46% |
| יולי 2026 | +1.71% |
| יוני 2026 | +4.47% |
| מאי 2026 | +0.74% |
| אפריל 2026 | +3.41% |
| מרץ 2026 | -6.15% |
| פברואר 2026 | +1.97% |
| ינואר 2026 | -0.58% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2025 | -0.38% |
| נובמבר 2025 | -0.24% |
| אוקטובר 2025 | +1.46% |
| ספטמבר 2025 | +2.07% |
| אוגוסט 2025 | +0.92% |
| יולי 2025 | +2.12% |
| יוני 2025 | +2.21% |
| מאי 2025 | +4.89% |
| אפריל 2025 | -0.58% |
| מרץ 2025 | -2.68% |
| פברואר 2025 | -0.73% |
| ינואר 2025 | +1.84% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2024 | -2.06% |
| נובמבר 2024 | +1.03% |
| אוקטובר 2024 | -1.78% |
| ספטמבר 2024 | +3.42% |
| אוגוסט 2024 | -0.5% |
| יולי 2024 | +1.75% |
| יוני 2024 | +4.08% |
| מאי 2024 | +1.64% |
| אפריל 2024 | -0.96% |
| מרץ 2024 | +5.78% |
| פברואר 2024 | +1.32% |
| ינואר 2024 | +1.53% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2023 | +2.77% |
| נובמבר 2023 | +0.76% |
| אוקטובר 2023 | +1.11% |
| ספטמבר 2023 | -3.44% |
| אוגוסט 2023 | -0.08% |
| יולי 2023 | +4.84% |
| יוני 2023 | +3.04% |
| מאי 2023 | +1.51% |
| אפריל 2023 | +2.81% |
| מרץ 2023 | -0.42% |
| פברואר 2023 | +2.68% |
| ינואר 2023 | +5.31% |
הצגת שנים קודמות
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2022 | +0.06% |
| נובמבר 2022 | +4.51% |
| אוקטובר 2022 | +2.73% |
| ספטמבר 2022 | -3.61% |
| אוגוסט 2022 | -3.32% |
| יולי 2022 | +2.42% |
| יוני 2022 | -3.61% |
| מאי 2022 | -0.38% |
| אפריל 2022 | -3.88% |
| מרץ 2022 | +1.08% |
| פברואר 2022 | -0.45% |
| ינואר 2022 | -3.11% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2021 | +1.59% |
| נובמבר 2021 | -2.23% |
| אוקטובר 2021 | +2.02% |
| ספטמבר 2021 | -2.7% |
הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.
אפיקי השקעה והרכב הנכסים
הטבלאות מציגות כיצד נכסי אינפיניטי גמל להשקעה הלכה מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.
נכון לאוגוסט 2026
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות | 42.48% |
| אג"ח ממשלתיות סחירות | 38.85% |
| מזומנים ושווי מזומנים | 16.66% |
| פיקדונות | 1.39% |
| נכסים אחרים | 0.5% |
| הלוואות | 0.12% |
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| נכסים סחירים ונזילים | 98.56% |
| נכסים לא סחירים | 1.44% |
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| נכסים בחו"ל ובמט"ח | 50.32% |
| נכסים בארץ | 49.68% |
הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.
קופות גמל להשקעה באותו מסלול השקעה
השוו בין קופות גמל להשקעה במסלול הלכה יהודית לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.
בקבוצת ההשוואה נמצאו 8 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 3 לפי התשואה החודשית האחרונה.
| 1 | 2.69% | 0.00% | 0.00% | 0.00% | — | מור גמל ופנסיה בע"מ | |
| 2 | 2.02% | 6.11% | 35.35% | 30.83% | 0.7% | אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ | |
| 4 | 1.19% | 6.41% | 36.04% | 31.63% | 0.61% | הראל פנסיה וגמל בע"מ | |
| 5 | 1.19% | 6.22% | 38.70% | 38.57% | 0.64% | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | |
| 6 | 1.01% | 6.66% | 38.20% | 40.47% | 0.67% | מיטב גמל ופנסיה בע"מ | |
| 7 | 0.95% | 6.55% | 38.28% | 38.24% | 0.65% | כלל פנסיה וגמל בע"מ | |
| 8 | 0.92% | 6.00% | 32.78% | 28.48% | 0.61% | מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ |
המיקום מחושב לפי התשואה בחודש הדיווח האחרון ואינו מהווה דירוג כולל. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
להשוואת כל קופות גמל להשקעהמוצרים שבדקתם לאחרונה
מה כדאי לבדוק עכשיו?
מחשבון תשואה לתקופה
בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.
החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.
טווח הנתונים הזמין הוא 202109 עד 202608.שאלות נפוצות
תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.
האם החשיפה למניות במסלול חריגה ביחס למסלולים דומים?
החשיפה למניות עומדת על 98.80%. 50.09 נקודות אחוז מעל הממוצע של המסלולים הדומים. חשיפה למניות היא רכיב סיכון מרכזי, אך אינה מגדירה לבדה את רמת הסיכון הכוללת של המסלול.
האם דמי הניהול המוצגים הם דמי הניהול שאשלם?
הנתונים מציגים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של 0.60% ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של 0.00%, ואינם הצעת מחיר אישית. יש לבדוק את התנאים האישיים מול הגוף המנהל. כאשר קיימים שני רכיבים, אין לחבר את האחוזים: כל רכיב מחושב על בסיס כספי שונה.
מה מיקום המסלול ביחס למסלולים דומים?
התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים הייתה 9.97%, לעומת 12.12% בממוצע בקרב 6 מסלולים אחרים בקבוצה — פער של -2.15 נקודות אחוז. מיקום המסלול הוא 7 מתוך 7. זהו מיקום לפי תשואה לתקופה, לא דירוג כולל או מותאם לסיכון.
המשיכו לקרוא על קופות גמל להשקעה
מדריכים וכתבות שיעזרו לכם להעמיק בנושא, להבין את האפשרויות ולקבל החלטה מושכלת יותר.

קופת גמל להשקעה S&P 500 – השוואה בין מסלולים מחקי מדד
קופת גמל להשקעה S&P 500 מאפשרת חשיפה למדד מוביל דרך מוצר חיסכון גמיש. כך משווים בין מסלולים מחקי מדד, דמי ניהול, סיכון וחלופות.
קראו עוד ←
גמל נט מול ברקי: למה נתונים רשמיים הם רק השלב הראשון בבחירת קופה
גמל נט מציג נתונים רשמיים על קופות גמל וקרנות השתלמות, אך לא מדרג או מפרש אותם. כך ברקי מוסיפה דירוג משולב לפי תשואה, סיכון,…
קראו עוד ←
קופת גמל להשקעה – מה זה ואיפה כדאי להפקיד
קופת גמל להשקעה - מדריך מקיף לשנת 2026: תקרת הפקדה, מסלולי השקעה, מיסוי, משיכה, יתרונות, חסרונות ואיך בוחרים קופה מתאימה לפי נתוני Berki.
קראו עוד ←





