
איילון גמל לחיסכון אשראי ואג"ח
- מ.ה.15959
- מסלול השקעהמתמחים בניהול אקטיבי / אשראי ואג"ח
- קהל מטרהכלל האוכלוסיה
- רמת סיכוןללא חשיפה למניות0% מניות
היקף הנכסים המנוהלים במסלול הוא 7.0 מיליון ₪, מקום 12 מתוך 12 בקבוצת ההשוואה (ברבעון התחתון). היקף נכסים מתאר את גודל המסלול, אך אינו מעיד לבדו על איכות או התאמה.
מבוסס על דיווח אוגוסט 2026
תובנות על המסלול
הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.
מה כדאי להביא בחשבון
- היקף הנכסים המנוהלים במסלול הוא 7.0 מיליון ₪, מקום 12 מתוך 12 בקבוצת ההשוואה (ברבעון התחתון). היקף נכסים מתאר את גודל המסלול, אך אינו מעיד לבדו על איכות או התאמה.
- החשיפה לחו״ל היא 8.00% והחשיפה למט״ח היא 4.04%. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.
תשואות ומדדי ביצוע
דמי ניהול
היקף נכסים
- סה"כ נכסים
- 7 מיליוני ש"ח
- גיוס בחודש האחרון
- 7 מיליוני ש"ח
- שיעור נכסים נזילים
- 89.8%
חשיפות ההשקעה
מקור: נתוני רשות שוק ההון.
אסטרטגיית ההשקעה
בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.
חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.
השוואת תשואות למסלולים דומים
בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.
ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.
תשואות חודשיות לאורך זמן
לקופה זו זמינים נתונים עבור 1 חודשים בלבד. זו תקופה קצרה, ולכן הנתונים מתארים את החודשים הזמינים בלבד ואינם מספיקים לבחינת ביצועים לאורך זמן.
במבט מהיר: היסטוריה קצרה אינה מספיקה להערכת עקביות או ביצועים ארוכי טווח.
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| אוגוסט 2026 | 0% |
הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.
אפיקי השקעה והרכב הנכסים
הטבלאות מציגות כיצד נכסי איילון גמל לחיסכון אשראי ואג"ח מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.
נכון לאוגוסט 2026
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות | 53.98% |
| אג"ח ממשלתיות סחירות | 40.47% |
| מזומנים ושווי מזומנים | 3.79% |
| קרנות נאמנות | 1.11% |
| נכסים אחרים | 0.65% |
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| נכסים סחירים ונזילים | 99.35% |
| נכסים לא סחירים | 0.65% |
| אפיק השקעה | שיעור מהנכסים |
|---|---|
| נכסים בארץ | 87.66% |
| נכסים בחו"ל ובמט"ח | 12.34% |
הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.
קופות גמל באותו מסלול השקעה
השוו בין קופות גמל במסלול אשראי ואג"ח לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.
בקבוצת ההשוואה נמצאו 11 קרנות פעילות.
| 1 | 0.64% | 3.22% | 19.05% | 23.06% | 0.56% | מיטב גמל ופנסיה בע"מ | |
| 2 | 0.58% | 3.73% | 18.97% | 16.32% | 0.56% | כלל פנסיה וגמל בע"מ | |
| 3 | 0.54% | 3.73% | 20.76% | 20.34% | 0.58% | אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ | |
| 4 | 0.54% | 4.00% | 21.75% | 28.46% | 0.47% | מנורה מבטחים פנסיה וגמל בע"מ | |
| 5 | 0.53% | 2.48% | 14.57% | 15.76% | 0.6% | אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ | |
| 6 | 0.42% | 2.88% | 18.12% | 14.73% | 0.5% | מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ | |
| 7 | 0.39% | 3.83% | 28.89% | 0.00% | 0.62% | מור גמל ופנסיה בע"מ | |
| 8 | 0.39% | 2.70% | 17.26% | 14.59% | 0.5% | הראל פנסיה וגמל בע"מ | |
| 9 | 0.34% | 2.53% | 16.20% | 17.84% | 0.6% | ילין לפידות ניהול קופות גמל בע"מ | |
| 10 | 0.16% | 2.25% | 15.58% | 14.66% | 0.59% | הפניקס פנסיה וגמל בע"מ | |
| 11 | 0.11% | 3.32% | 16.91% | 13.88% | 0.59% | אנליסט קופות גמל בע"מ |
המיקום מחושב לפי התשואה בחודש הדיווח האחרון ואינו מהווה דירוג כולל. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
להשוואת כל קופות גמלמוצרים שבדקתם לאחרונה
מה כדאי לבדוק עכשיו?
מחשבון תשואה לתקופה
בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.
החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.
טווח הנתונים הזמין הוא 202608 עד 202608.שאלות נפוצות
תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.
מדוע החשיפה לחו״ל והחשיפה למט״ח שונות?
במסלול מדווחת חשיפה לחו״ל של 8.00% וחשיפה למט״ח של 4.04%. החשיפה לחו״ל מתייחסת להשקעות מחוץ לישראל, ואילו החשיפה למט״ח מתייחסת לרגישות למטבעות זרים. הנתונים לבדם אינם מאפשרים לקבוע מה חלקו של הגידור בפער.
מהו היקף הנכסים במסלול ביחס למסלולים דומים?
המסלול מנהל 7.0 מיליון ₪ ומדורג במקום 12 מתוך 12 לפי היקף נכסים. הנתון שימושי להבנת גודל המסלול, אך אינו מדד עצמאי לביצועים או לסיכון.
המשיכו לקרוא על קופות גמל
מדריכים וכתבות שיעזרו לכם להעמיק בנושא, להבין את האפשרויות ולקבל החלטה מושכלת יותר.

משיכת קופת גמל ללא מס
משיכת קופת גמל ללא מס – מתי זה אפשרי? מדריך על כספי תגמולים, פיצויים, קופת גמל להשקעה, תיקון 190, פטורים, מס 35% ומה לבדוק…
קראו עוד ←
גמל נט מול ברקי: למה נתונים רשמיים הם רק השלב הראשון בבחירת קופה
גמל נט מציג נתונים רשמיים על קופות גמל וקרנות השתלמות, אך לא מדרג או מפרש אותם. כך ברקי מוסיפה דירוג משולב לפי תשואה, סיכון,…
קראו עוד ←
מסלול הלכה קופת גמל – השוואת תשואות ודמי ניהול
מסלול הלכה בקופת גמל מנוהל בהתאם להלכה היהודית. השוואת תשואות, דמי ניהול ובתי ההשקעות המובילים במסלול הכשר.
קראו עוד ←





