לוגו אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה

אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות

אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות מדורג במקום 1 מתוך 10 בקרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי מניות לפי התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים (‎‎29.85%‎‎, ברבעון העליון); זהו מיקום תשואה בלבד, ללא התאמה לסיכון. המסלול היה מעל ממוצע המסלולים הדומים ב־7 מתוך 12 חודשי ההשוואה האחרונים.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה2.75%
מתחילת השנהתשואה21.04%
דמי ניהולמצבירה0.62%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח47.3
תאריך פתיחהוותק הקופהינואר 2024

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה בולט בנתונים

  • אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות הציג תשואה מדווחת ב־12 החודשים האחרונים של ‎‎29.85%‎‎, מעל הממוצע בקרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי מניות בפער של ‎+15.04‎ נקודות אחוז ומדורג במקום 1 מתוך 10 (ברבעון העליון). המיקום מתייחס לתשואה בתקופה בלבד ואינו דירוג כולל או מותאם לסיכון.

מה כדאי להביא בחשבון

  • המסלול היה מעל ממוצע קבוצת ההשוואה ב־7 מתוך 12 החודשים שנבדקו; הנתון מציג תמונה מעורבת לאורך התקופה.
  • החשיפה לחו״ל עומדת על ‎‎107.89%‎‎; ‎10.59‎ נקודות אחוז מעל הממוצע של המסלולים הדומים. זהו שינוי או פער מהותי שכדאי להביא בחשבון בהשוואת מאפייני ההשקעה.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
2.75%
תשואה מתחילת השנה
21.04%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
0.62%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
47 מיליוני ש"ח
גיוס בחודש האחרון
11 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
98.1%

חשיפות ההשקעה

94.41%חשיפה למניות
107.89%חשיפה לחו"ל
92.24%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות היא קרן השתלמות במסלול עוקב מדדים בגישה גמישה של אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ. המסלול אינו מוגבל למדד יחיד, אלא יכול לשלב מדדי מניות ואג״ח ולשנות את המשקל ביניהם במסגרת מדיניות ההשקעה. בחירת המדדים והמשקל שניתן לכל אחד מהם הם החלטת ניהול מהותית. בין נקודות הייחוס שמסייעות להבין את פיזור ההשקעות במסלול נמצאים Nasdaq 100.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

הסיכון תלוי לא רק בביצועי המדדים עצמם, אלא גם בתמהיל ביניהם ובקצב השינויים בהקצאה. הרכיב המנייתי דומיננטי בתקופת הדיווח האחרונה. חלק מהחשיפה נוצר בחו״ל, כך שהביצועים מושפעים גם משווקים בינלאומיים. חשיפה למטבע חוץ מוסיפה רגישות לשערי החליפין.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
קרנות השתלמות · עוקב מדדי מניותהמסלול הנוכחיאינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: אפריל 2024 – אוגוסט 2026
29חודשים זמינים
16חודשים חיוביים
13חודשים שליליים
0ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה אפריל 2026, עם תשואה של 14.22%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה יולי 2026, עם ירידה של 6.56%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 2026+2.75%
יולי 2026-6.56%
יוני 2026+6.76%
מאי 2026+8.99%
אפריל 2026+14.22%
מרץ 2026-5.29%
פברואר 2026-1.94%
ינואר 2026+2.14%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025-1.21%
נובמבר 2025-3.15%
אוקטובר 2025+5.02%
ספטמבר 2025+6.76%
אוגוסט 2025-0.75%
יולי 2025+3.58%
יוני 2025+5.46%
מאי 2025+8.5%
אפריל 2025-0.01%
מרץ 2025-5.47%
פברואר 2025-4.32%
ינואר 2025-0.1%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024+0.75%
נובמבר 2024+1.85%
אוקטובר 2024-0.78%
ספטמבר 2024+4.5%
אוגוסט 2024-2.83%
יולי 2024+0.01%
יוני 2024+6.64%
מאי 2024+2.02%
אפריל 2024-2.06%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לאוגוסט 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות81.65%
אג"ח ממשלתיות סחירות12.04%
מזומנים ושווי מזומנים6.84%
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות2.52%
נכסים אחרים-3.04%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים סחירים ונזילים100.05%
נכסים לא סחירים-0.05%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בחו"ל ובמט"ח67%
נכסים בארץ33%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

קרנות השתלמות באותו מסלול השקעה

השוו בין קרנות השתלמות במסלול עוקב מדדי מניות לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.

בקבוצת ההשוואה נמצאו 10 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 4 לפי התשואה החודשית האחרונה.

מה כדאי לבדוק עכשיו?

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202404 עד 202608.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

מה בולט בחשיפה של המסלול לחו״ל?

החשיפה לחו״ל עומדת על ‎‎107.89%‎‎. ‎10.59‎ נקודות אחוז מעל הממוצע של המסלולים הדומים. חשיפה לנכסים בחו״ל אינה זהה לחשיפה למט״ח, ולכן יש לבחון את שני הנתונים בנפרד.

מהו היקף הנכסים במסלול ביחס למסלולים דומים?

המסלול מנהל 47.3 מיליון ₪ ומדורג במקום 10 מתוך 11 לפי היקף נכסים. הנתון שימושי להבנת גודל המסלול, אך אינו מדד עצמאי לביצועים או לסיכון.

מה מיקום המסלול ביחס למסלולים דומים?

התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים הייתה ‎‎29.85%‎‎, לעומת ‎‎14.81%‎‎ בממוצע בקרב 9 מסלולים אחרים בקבוצה — פער של ‎+15.04‎ נקודות אחוז. מיקום המסלול הוא 1 מתוך 10 (ברבעון העליון). זהו מיקום לפי תשואה לתקופה, לא דירוג כולל או מותאם לסיכון.