לוגו אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה

אינפיניטי השתלמות אג"ח ממשלות

אינפיניטי השתלמות אג"ח ממשלות מדורג במקום 3 מתוך 6 בקרנות השתלמות במסלול אג"ח ממשלות לפי התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים (‎‎4.96%‎‎); זהו מיקום תשואה בלבד, ללא התאמה לסיכון. דמי הניהול מהצבירה באינפיניטי השתלמות אג"ח ממשלות הם ‎‎0.35%‎‎, לעומת ממוצע של ‎‎0.64%‎‎ בקבוצה.

מבוסס על דיווח אוגוסט 2026

חודש דיווחתשואה0.4%
מתחילת השנהתשואה2.98%
3 שניםתשואה מצטברת13.24%
5 שניםתשואה מצטברת9.19%
דמי ניהולמצבירה0.35%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח51.53
תאריך פתיחהוותק הקופהדצמבר 2006

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.

מה בולט בנתונים

  • דמי הניהול הממוצעים מהצבירה במסלול הם ‎‎0.35%‎‎, נמוכים ב־‎0.29‎ נקודות אחוז מממוצע קרנות השתלמות במסלול אג"ח ממשלות.

מה כדאי להביא בחשבון

  • אינפיניטי השתלמות אג"ח ממשלות הציג תשואה מדווחת ב־12 החודשים האחרונים של ‎‎4.96%‎‎, קרובה לממוצע בקרנות השתלמות במסלול אג"ח ממשלות בפער של ‎+0.16‎ נקודות אחוז ומדורג במקום 3 מתוך 6. המיקום מתייחס לתשואה בתקופה בלבד ואינו דירוג כולל או מותאם לסיכון.
  • המסלול היה מעל ממוצע קבוצת ההשוואה ב־6 מתוך 12 החודשים שנבדקו; הנתון מציג תמונה מעורבת לאורך התקופה.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
0.4%
תשואה מתחילת השנה
2.98%
תשואה מצטברת ב-3 השנים האחרונות
13.24%
תשואה מצטברת ב-5 השנים האחרונות
9.19%
תשואה ממוצעת 3 שנים
4.23%
תשואה ממוצעת 5 שנים
1.77%
מדד שארפ ?
-0.41
אלפא ?
-0.96%
סטיית תקן ?
2.15%

דמי ניהול

דמי ניהול מצבירה
0.35%

היקף נכסים

סה"כ נכסים
52 מיליוני ש"ח
גיוס בחודש האחרון
2 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
96.4%

חשיפות ההשקעה

0%חשיפה למניות
2.94%חשיפה לחו"ל
0%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אסטרטגיית ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

אינפיניטי השתלמות אג"ח ממשלות היא קרן השתלמות המתמקדת באג״ח ובאשראי בניהול אינפיניטי השתלמות, גמל ופנסיה בע"מ. מקורות הביצוע המרכזיים הם ריבית, הצמדה ומרווחי אשראי, ולא עליית שווי מניות כמנוע עיקרי. ההבדלים בין מסלולים בקבוצה זו נובעים מהחלוקה בין אג״ח ממשלתיות לקונצרניות, איכות המנפיקים, המח״מ והיקף האשראי הלא סחיר.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

מסלול אג״חי אינו חסר סיכון: עליית ריבית עלולה להפחית את שווי האג״ח, והרעה ביכולת ההחזר של מנפיקים עלולה להרחיב מרווחי אשראי ולגרום להפסדים. הרכב הנכסים האחרון משלב אג״ח ממשלתיות וקונצרניות, ולכן הוא חשוף הן לסיכון ריבית והן לסיכון אשראי.

בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
קרנות השתלמות · אג"ח ממשלותהמסלול הנוכחיאינפיניטי השתלמות אג"ח ממשלות
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: ספטמבר 2021 – אוגוסט 2026
60+חודשים זמינים
39חודשים חיוביים
21חודשים שליליים
0ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה מאי 2026, עם תשואה של 1.33%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה פברואר 2023, עם ירידה של 1.41%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
אוגוסט 2026+0.4%
יולי 2026-0.37%
יוני 2026+0.46%
מאי 2026+1.33%
אפריל 2026+0.9%
מרץ 2026-0.7%
פברואר 2026+0.32%
ינואר 2026+0.62%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025+0.42%
נובמבר 2025+0.18%
אוקטובר 2025+0.68%
ספטמבר 2025+0.63%
אוגוסט 2025+0.62%
יולי 2025+0.17%
יוני 2025+1.02%
מאי 2025-0.08%
אפריל 2025+0.89%
מרץ 2025-0.21%
פברואר 2025+0.53%
ינואר 2025+0.31%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024+0.39%
נובמבר 2024+0.89%
אוקטובר 2024-0.08%
ספטמבר 2024+0.49%
אוגוסט 2024+0.74%
יולי 2024+0.77%
יוני 2024+0.17%
מאי 2024-0.1%
אפריל 2024-0.35%
מרץ 2024-0.1%
פברואר 2024+0.09%
ינואר 2024+0.14%
תשואות חודשיות — 2023
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2023+0.67%
נובמבר 2023+1.26%
אוקטובר 2023-0.01%
ספטמבר 2023-0.59%
אוגוסט 2023+0.27%
יולי 2023+0.2%
יוני 2023+0.2%
מאי 2023+0.76%
אפריל 2023+0.02%
מרץ 2023+1.16%
פברואר 2023-1.41%
ינואר 2023+0.83%
הצגת שנים קודמות
תשואות חודשיות — 2022
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2022-0.57%
נובמבר 2022+0.02%
אוקטובר 2022+0.11%
ספטמבר 2022-1.21%
אוגוסט 2022-1.36%
יולי 2022+0.49%
יוני 2022+0.05%
מאי 2022-0.99%
אפריל 2022-0.26%
מרץ 2022-0.3%
פברואר 2022-0.65%
ינואר 2022-1%
תשואות חודשיות — 2021
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2021+0.03%
נובמבר 2021+0.37%
אוקטובר 2021-0.14%
ספטמבר 2021-0.21%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי אינפיניטי השתלמות אג"ח ממשלות מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לאוגוסט 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
אג"ח ממשלתיות סחירות84.52%
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות7.66%
הלוואות6.76%
מזומנים ושווי מזומנים1.1%
נכסים אחרים-0.03%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים סחירים ונזילים93.28%
נכסים לא סחירים6.72%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בארץ100%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

קרנות השתלמות באותו מסלול השקעה

השוו בין קרנות השתלמות במסלול אג"ח ממשלות לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.

בקבוצת ההשוואה נמצאו 6 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 2 לפי התשואה החודשית האחרונה.

מה כדאי לבדוק עכשיו?

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202109 עד 202608.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

האם ביצועי המסלול היו עקביים ביחס לעמיתים?

בכל חודש הושוותה תשואת המסלול לממוצע אותה קבוצת עמיתים. המסלול היה מעל הממוצע ב־6 מתוך 12 חודשים זמינים, ולכן מציג תמונה מעורבת לאורך התקופה.

מה מיקום המסלול ביחס למסלולים דומים?

התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים הייתה ‎‎4.96%‎‎, לעומת ‎‎4.80%‎‎ בממוצע בקרב 5 מסלולים אחרים בקבוצה — פער של ‎+0.16‎ נקודות אחוז. מיקום המסלול הוא 3 מתוך 6. זהו מיקום לפי תשואה לתקופה, לא דירוג כולל או מותאם לסיכון.

איך דמי הניהול מהצבירה במסלול משתווים למסלולים דומים?

דמי הניהול הממוצעים מהצבירה הם ‎‎0.35%‎‎, לעומת ‎‎0.64%‎‎ בממוצע בקרב 5 מסלולים אחרים. מדובר בפער של ‎-0.29‎ נקודות אחוז.