
הראל מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות)
- מ.ה.90
- מסלול השקעהמתמחים בניהול אקטיבי / עד 25% מניות
- קהל מטרהכלל האוכלוסיה
- רמת סיכוןללא חשיפה למניות0% מניות
- מיקום חודשי במסלולמקום 4 מתוך 4 במסלול עד 25% מניות
החשיפה לחו״ל היא 0.00% והחשיפה למט״ח היא 0.00%. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.
מבוסס על דיווח אוגוסט 2026
תובנות על המסלול
הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח אוגוסט 2026.
מה כדאי להביא בחשבון
- החשיפה לחו״ל היא 0.00% והחשיפה למט״ח היא 0.00%. אלה מדדים שונים: פיזור לחו״ל אינו מלמד לבדו על הרגישות לשערי החליפין.
- התשואה המדווחת מתחילת השנה היא 0.00%. התוצאה מסכמת את התקופה ואינה מגלה את עומק הירידות או התנודות שהתרחשו במהלכה.
- במסלול מדווחים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של 0.79% ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של 0.05%. אלו ממוצעים מדווחים; העלות האישית תלויה בתנאים שנקבעו לחוסך ובסכומי הצבירה וההפקדות שלו.
תשואות ומדדי ביצוע
- תשואה לחודש הדיווח
- 0%
דמי ניהול
- דמי ניהול מצבירה
- 0.79%
- דמי ניהול מהפקדה
- 0.05%
היקף נכסים
- סה"כ נכסים
- 0 מיליוני ש"ח
חשיפות ההשקעה
מקור: נתוני רשות שוק ההון.
אסטרטגיית ההשקעה
אופי ההשקעה במסלול
הראל מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) הוא מסלול בביטוח מנהלים אג"חי בניהול הראל חברה לביטוח בע"מ, עם אפשרות להחזיק רכיב מנייתי בשיעור שאינו עולה על 25%. עיקר התיק נשען בדרך כלל על אג״ח ממשלתיות, אג״ח קונצרניות, אשראי ומזומן, בעוד שהמניות משמשות רכיב משלים. מגבלת המניות מבהירה שזה אינו מסלול מנייתי, אך גם לא מסלול אג״חי טהור.
מה משפיע על התנהגות המסלול?
התנהגות המסלול מושפעת בעיקר משינויים בריבית, ממח״מ האג״ח ומאיכות האשראי של המנפיקים. לפי נתוני תקופת הדיווח האחרונה, השימוש בפועל ברכיב המנייתי נמוך משמעותית מהתקרה המותרת. הרכיב המנייתי עשוי לשפר ביצועים בשוק עולה, אך גם להגדיל תנודתיות בתקופות ירידה; לכן חשוב להבחין בין תקרת החשיפה לבין השימוש בפועל.
בשלב זה לא מוצג באתר ברקי תיאור מפורט של אסטרטגיית ההשקעה במסלול זה. אין בכך כדי להעיד שהגוף המנהל לא פרסם תיאור כזה. לצורך התרשמות כללית מאופי המסלול, ניתן לבחון את נתוני התשואות, דמי הניהול, חשיפות ההשקעה, היקף הנכסים ורמת הסיכון המוצגים בעמוד.
חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.
השוואת תשואות למסלולים דומים
בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.
ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.
תשואות חודשיות לאורך זמן
הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.
במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה ינואר 2023, עם תשואה של 1.56%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה ספטמבר 2022, עם ירידה של 1.94%.
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| אוגוסט 2026 | 0% |
| יוני 2026 | +0.84% |
| מאי 2026 | +0.46% |
| אפריל 2026 | +0.01% |
| מרץ 2026 | -0.2% |
| פברואר 2026 | +0.4% |
| ינואר 2026 | +0.09% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2025 | +0.04% |
| נובמבר 2025 | +0.27% |
| אוקטובר 2025 | +0.64% |
| ספטמבר 2025 | +0.74% |
| אוגוסט 2025 | +0.69% |
| יולי 2025 | +0.14% |
| יוני 2025 | +0.35% |
| מאי 2025 | -0.39% |
| אפריל 2025 | +0.4% |
| מרץ 2025 | +0.69% |
| פברואר 2025 | +0.57% |
| ינואר 2025 | -0.02% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2024 | +0.5% |
| נובמבר 2024 | +0.9% |
| אוקטובר 2024 | +0.29% |
| ספטמבר 2024 | +0.52% |
| אוגוסט 2024 | +0.74% |
| יולי 2024 | +0.98% |
| יוני 2024 | +0.37% |
| מאי 2024 | +0.23% |
| אפריל 2024 | -0.37% |
| מרץ 2024 | +1.12% |
| פברואר 2024 | +0.64% |
| ינואר 2024 | +0.09% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2023 | +0.86% |
| נובמבר 2023 | +1.41% |
| אוקטובר 2023 | -1.56% |
| ספטמבר 2023 | -0.73% |
| אוגוסט 2023 | +0.41% |
| יולי 2023 | +0.6% |
| יוני 2023 | +0.72% |
| מאי 2023 | +1.23% |
| אפריל 2023 | +0.83% |
| מרץ 2023 | +0.09% |
| פברואר 2023 | -1.11% |
| ינואר 2023 | +1.56% |
הצגת שנים קודמות
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2022 | -0.77% |
| נובמבר 2022 | +0.79% |
| אוקטובר 2022 | +0.86% |
| ספטמבר 2022 | -1.94% |
| אוגוסט 2022 | -1.37% |
| יולי 2022 | +1.46% |
| יוני 2022 | -0.2% |
| מאי 2022 | -1.7% |
| אפריל 2022 | -0.34% |
| מרץ 2022 | +0.21% |
| פברואר 2022 | -0.97% |
| ינואר 2022 | -1.19% |
| חודש | תשואה חודשית |
|---|---|
| דצמבר 2021 | +0.63% |
| נובמבר 2021 | +0.71% |
| אוקטובר 2021 | +0.98% |
| ספטמבר 2021 | 0% |
| אוגוסט 2021 | +1.29% |
הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.
ביטוחי מנהלים באותו מסלול השקעה
השוו בין ביטוחי מנהלים במסלול עד 25% מניות לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול מהצבירה.
בקבוצת ההשוואה נמצאו 4 קרנות פעילות. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 4 לפי התשואה החודשית האחרונה.
| 1 | 0.49% | 3.73% | 24.86% | 23.97% | 0.74% | מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | |
| 2 | 0.43% | 4.26% | 28.52% | 27.91% | 0.8% | הפניקס חברה לביטוח בע"מ | |
| 3 | 0.10% | 2.19% | 15.00% | 15.45% | 0.81% | כלל חברה לביטוח בע"מ |
המיקום מחושב לפי התשואה בחודש הדיווח האחרון ואינו מהווה דירוג כולל. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות.
להשוואת כל ביטוחי מנהליםמוצרים שבדקתם לאחרונה
מה כדאי לבדוק עכשיו?
מחשבון תשואה לתקופה
בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.
החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.
טווח הנתונים הזמין הוא 202108 עד 202608.שאלות נפוצות
תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.
האם תשואת התקופה מספיקה להבנת הסיכון?
התשואה מתחילת השנה היא 0.00%. לבחינת הדרך לתוצאה יש לעיין גם בתשואות החודשיות ובמדדי הסיכון הזמינים. תוצאה לתקופה אחת אינה תחזית לתקופה הבאה.
האם דמי הניהול המוצגים הם דמי הניהול שאשלם?
הנתונים מציגים דמי ניהול ממוצעים מצבירה של 0.79% ו־דמי ניהול ממוצעים מהפקדה של 0.05%, ואינם הצעת מחיר אישית. יש לבדוק את התנאים האישיים מול הגוף המנהל. כאשר קיימים שני רכיבים, אין לחבר את האחוזים: כל רכיב מחושב על בסיס כספי שונה.
מדוע החשיפה לחו״ל והחשיפה למט״ח שונות?
במסלול מדווחת חשיפה לחו״ל של 0.00% וחשיפה למט״ח של 0.00%. החשיפה לחו״ל מתייחסת להשקעות מחוץ לישראל, ואילו החשיפה למט״ח מתייחסת לרגישות למטבעות זרים. הנתונים לבדם אינם מאפשרים לקבוע מה חלקו של הגידור בפער.
המשיכו לקרוא על ביטוחי מנהלים
מדריכים וכתבות שיעזרו לכם להעמיק בנושא, להבין את האפשרויות ולקבל החלטה מושכלת יותר.

קרן פנסיה או ביטוח מנהלים – מה עדיף?
קרן פנסיה או ביטוח מנהלים – מה עדיף? מדריך מלא על דמי ניהול, מקדם קצבה, כיסוי ביטוחי, יתרונות וחסרונות, ומתי כדאי לשמור ביטוח מנהלים…
קראו עוד ←
ביטוח מנהלים – המדריך המלא: מה זה, איך עובד, ולמי זה מתאים
ביטוח מנהלים - מה זה, איך עובד ולמי זה מתאים? מדריך מקיף על מקדם קצבה מובטח, דמי ניהול, השוואה לקרן פנסיה וכל מה שחשוב…
קראו עוד ←





