קרנות השתלמות בישראל – נתוני שוק וגופים מנהלים
תמונת מצב עדכנית של שוק קרנות ההשתלמות בישראל: היקף הנכסים, הגופים המנהלים, סוגי מסלולי ההשקעה, דמי הניהול והתשואות במסלולים דומים.
נכון לאוגוסט 2026, הנתונים כוללים 243 מסלולים המנוהלים על ידי 38 גופים מנהלים, בהיקף נכסים כולל של 527 מיליארד ₪. בהמשך העמוד תוכלו לראות מי מנהל את עיקר הנכסים, באילו סוגי מסלולים הם מנוהלים ומה גובה דמי הניהול ואילו תשואות דווחו במסלולים דומים.
רוצים לבדוק מסלולים ספציפיים? להשוואת קרנות השתלמות
10 הגופים המנהלים הגדולים לפי היקף נכסים
התרשים מציג את עשרת הגופים המנהלים הגדולים לפי סך הנכסים המנוהלים בקרנות השתלמות, נכון לאוגוסט 2026. הרשימה המלאה של כל הגופים והקישורים לעמודים שלהם מופיעה בהמשך העמוד.
באילו סוגי מסלולים מנוהלים הנכסים?
החלוקה מציגה אילו סוגי מסלולים מרכזים את היקף הנכסים הגדול ביותר בקרנות השתלמות, וכמה מסלולים נכללים בכל סוג.
השוואת תשואות בין מסלולים דומים
כדי להשוות בצורה הוגנת, מוצגים יחד רק מסלולים מאותו סוג. אם גוף מנהל יותר ממסלול אחד מאותו סוג, מוצג המסלול הגדול ביותר שלו לפי היקף נכסים.
| גוף מנהל | מסלול מייצג | מתחילת השנה | היקף נכסים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
| כלל השתלמות מניות | 13.50% | 5.4 מיליארד ₪ | 0.53% | |
| מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - מניות | 13.31% | 14.8 מיליארד ₪ | 0.71% | |
| קרן החיסכון לצבא הקבע מניות | 12.13% | 1.8 מיליארד ₪ | 0.19% | |
| הראל השתלמות מסלול מניות | 11.92% | 5.4 מיליארד ₪ | 0.53% | |
| קרן השתלמות של העובדים באוניברסיטה העברית בירושלים מניות מניות | 11.74% | 41.3 מיליון ₪ | 0.42% | |
| יחד קרן השתלמות לרופאים- מניות | 11.51% | 25.5 מיליון ₪ | 0.38% | |
מנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמל | אומגה קרן השתלמות מסלול מניות | 11.37% | 196 מיליון ₪ | 0.44% |
| מיטב השתלמות מניות | 11.18% | 8.6 מיליארד ₪ | 0.55% | |
| מנורה מבטחים השתלמות מסלול מניות | 11.15% | 3.2 מיליארד ₪ | 0.49% | |
| מגדל השתלמות מסלול מניות | 11.05% | 4.7 מיליארד ₪ | 0.49% | |
| הפניקס השתלמות מניות | 10.81% | 7.0 מיליארד ₪ | 0.58% | |
| אינפיניטי השתלמות מניות | 10.75% | 1.2 מיליארד ₪ | 0.59% | |
| קרן השתלמות להנדסאים וטכנאים - מסלול מניות | 10.59% | 62.8 מיליון ₪ | 0.35% | |
| אלטשולר שחם השתלמות מניות | 10.43% | 5.8 מיליארד ₪ | 0.68% | |
| רעות קרן השתלמות - מניות | 10.43% | 80.1 מיליון ₪ | 0.45% | |
| קרן השתלמות של עובדי חברת החשמל לישראל בע"מ מניות | 10.35% | 45.1 מיליון ₪ | אין נתון זמין | |
| אנליסט השתלמות מניות | 10.25% | 17.5 מיליארד ₪ | 0.63% | |
| מינהל - קרן ההשתלמות לפקידים עובדי המינהל והשרותים - מסלול מניות | 9.90% | 65.6 מיליון ₪ | 0.55% | |
| עובדי מדינה - מסלול מניות | 9.69% | 168 מיליון ₪ | 0.38% | |
| קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה והרוח מסלול מניות | 9.59% | 143 מיליון ₪ | 0.28% | |
| קרן השתלמות למשפטנים מסלול מניות | 9.56% | 18.2 מיליון ₪ | 0.41% | |
| ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות | 9.23% | 12.7 מיליארד ₪ | 0.67% | |
| רום קרן השתלמות לעובדי הרשויות המקומיות מסלול רום ספיר מניות | 8.25% | 137 מיליון ₪ | 0.30% | |
איילון קופות גמל | איילון קרן השתלמות מניות | אין נתון זמין | 158 מיליון ₪ | אין נתון זמין |
| גוף מנהל | מסלול מייצג | מתחילת השנה | היקף נכסים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
| מיטב השתלמות עוקב מדד S&P500 | 5.78% | 3.5 מיליארד ₪ | 0.54% | |
| מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדד S&P500 | 5.73% | 2.9 מיליארד ₪ | 0.49% | |
| הפניקס השתלמות עוקב מדד s&p500 | 5.71% | 10.0 מיליארד ₪ | 0.57% | |
| כלל השתלמות עוקב מדד s&p 500 | 5.71% | 4.6 מיליארד ₪ | 0.48% | |
| מגדל השתלמות עוקב מדד S&P 500 | 5.66% | 3.8 מיליארד ₪ | 0.50% | |
| הראל השתלמות - עוקב מדד s&p 500 | 5.63% | 7.7 מיליארד ₪ | 0.50% | |
| אינפיניטי השתלמות עוקב מדד s&p 500 | 5.60% | 43.5 מיליון ₪ | 0.60% | |
| קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדד s&p500 | 5.58% | 1.3 מיליארד ₪ | 0.19% | |
| קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה והרוח מסלול כללי עוקבי מדדים עוקב מדד s&p 500 | 5.57% | 81.8 מיליון ₪ | 0.28% | |
| מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - עוקב מדד S&P 500 | 5.53% | 2.1 מיליארד ₪ | 0.70% | |
מנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמל | אומגה קרן השתלמות עוקב מדד s&p 500 | 5.53% | 10.3 מיליון ₪ | אין נתון זמין |
| יחד קרן השתלמות לרופאים- עוקב מדד S&P 500 | 5.52% | 13.3 מיליון ₪ | 0.39% | |
| אנליסט קרן השתלמות עוקב מדד S&P500 | 5.47% | 1.5 מיליארד ₪ | 0.62% | |
| ק.ל.ע - קרן השתלמות לעובדים סוציאלים עוקבי מדדים עוקב מדד s&p 500 | 5.44% | 3.3 מיליון ₪ | אין נתון זמין | |
| ילין לפידות קרן השתלמות מסלול עוקב מדד s&p 500 | 5.41% | 836 מיליון ₪ | 0.68% | |
| רעות קרן השתלמות עוקב מדד S&P 500 | 5.38% | 30.4 מיליון ₪ | 0.46% | |
| קרן השתלמות לעובדי המדינה עוקבי מדדים עוקב מדד s&p 500 | 5.29% | 45.5 מיליון ₪ | 0.38% | |
| רום - קרן השתלמות לעובדי הרשויות המקומיות רום עוקב מדד s&p 500 | 5.28% | 48.0 מיליון ₪ | 0.31% | |
| אלטשולר שחם השתלמות עוקב S&P 500 | 5.23% | 1.0 מיליארד ₪ | 0.66% | |
| מינהל - קרן ההשתלמות לפקידים עובדי המינהל והשרותים עוקב מדד s&p 500 | 5.20% | 11.6 מיליון ₪ | 0.55% | |
| קרן השתלמות להנדסאים וטכנאים עוקב מדד s&p 500 | 5.02% | 17.0 מיליון ₪ | 0.34% | |
איילון קופות גמל | איילון קרן השתלמות עוקב מדד S&P 500 | אין נתון זמין | 1.8 מיליון ₪ | אין נתון זמין |
| גוף מנהל | מסלול מייצג | מתחילת השנה | היקף נכסים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
| כלל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות(עד 25% מניות) | 4.99% | 533 מיליון ₪ | 0.51% | |
| רעות קרן השתלמות - אשראי ואג"ח עד 25% מניות | 4.77% | 15.8 מיליון ₪ | 0.46% | |
| מיטב השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 4.69% | 3.8 מיליארד ₪ | 0.57% | |
| מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים - אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 4.61% | 1.5 מיליארד ₪ | 0.68% | |
| אינפיניטי השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 4.61% | 90.5 מיליון ₪ | 0.34% | |
| מגדל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 4.60% | 254 מיליון ₪ | 0.46% | |
| ק.ל.ע - קרן השתלמות לעובדים סוציאלים מסלול אג"ח עד 25% מניות | 4.58% | 10.4 מיליון ₪ | 0.49% | |
| אנליסט קרן השתלמות - אשראי ואג"ח עד 25% מניות | 4.35% | 550 מיליון ₪ | 0.50% | |
| אלטשולר שחם השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 4.18% | 3.5 מיליארד ₪ | 0.70% | |
מנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמל | אומגה קרן השתלמות מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 3.52% | 19.9 מיליון ₪ | 0.48% |
| הראל השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 3.00% | 2.5 מיליארד ₪ | 0.55% | |
| הפניקס השתלמות אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 2.81% | 2.8 מיליארד ₪ | 0.63% | |
| ילין לפידות קרן השתלמות מסלול אג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 2.73% | 4.2 מיליארד ₪ | 0.70% | |
| מנורה מבטחים השתלמות מסלול אשראי ואג"ח עם מניות (עד 25% מניות) | 2.63% | 1.5 מיליארד ₪ | 0.62% |
| גוף מנהל | מסלול מייצג | מתחילת השנה | היקף נכסים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
אקטיון | אקטיון השתלמות IRA | 5.46% | 18.1 מיליון ₪ | 0.26% |
| מיטב השתלמות בניהול אישי | 0.00% | 4.8 מיליארד ₪ | 0.30% | |
| סלייס השתלמות בניהול אישי | 0.00% | 106 מיליון ₪ | 0.34% | |
| גלובל נט השתלמות בניהול אישי | 0.00% | 2.6 מיליארד ₪ | 0.31% | |
| הפניקס השתלמות בניהול אישי | 0.00% | 1.3 מיליארד ₪ | 0.24% | |
| מגדל השתלמות בניהול אישי IRA | 0.00% | 147 מיליון ₪ | 0.36% |
| גוף מנהל | מסלול מייצג | מתחילת השנה | היקף נכסים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
| מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים מתמחים באפיקי השקעה סחירים מניות סחיר | 14.88% | 2.2 מיליארד ₪ | 0.65% | |
| ילין לפידות קרן השתלמות מסלול מניות סחיר | 11.70% | 299 מיליון ₪ | אין נתון זמין | |
| כלל השתלמות מניות סחיר | 11.65% | 771 מיליון ₪ | אין נתון זמין | |
מנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמל | אומגה קרן השתלמות מסלול מניות סחיר | 10.48% | 5.8 מיליון ₪ | אין נתון זמין |
| מגדל השתלמות מניות סחיר | 10.19% | 919 מיליון ₪ | 0.51% | |
| מיטב השתלמות מניות סחיר | 10.15% | 533 מיליון ₪ | 0.57% | |
| מנורה מבטחים השתלמות מסלול מניות סחיר | 9.55% | 780 מיליון ₪ | 0.50% | |
| הראל השתלמות מניות סחיר | 9.05% | 2.0 מיליארד ₪ | 0.49% | |
| קרן החיסכון לצבא הקבע - מניות סחיר | 8.98% | 258 מיליון ₪ | 0.18% | |
| הפניקס השתלמות מניות סחיר | 8.38% | 1.5 מיליארד ₪ | 0.49% | |
איילון קופות גמל | איילון קרן השתלמות מניות סחיר | אין נתון זמין | 8.2 מיליון ₪ | אין נתון זמין |
| גוף מנהל | מסלול מייצג | מתחילת השנה | היקף נכסים | דמי ניהול |
|---|---|---|---|---|
| אינפיניטי השתלמות עוקב מדדי מניות | 21.04% | 47.3 מיליון ₪ | 0.62% | |
| אנליסט מסלולית - קרן השתלמות עוקב מדדי מניות | 15.24% | 383 מיליון ₪ | 0.62% | |
| מיטב השתלמות עוקב מדדי מניות | 14.55% | 2.5 מיליארד ₪ | 0.56% | |
מנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמל | אומגה קרן השתלמות מסלול עוקב מדדי מניות | 14.13% | 24.6 מיליון ₪ | 0.46% |
| אלטשולר שחם השתלמות עוקב מדדי מניות | 12.86% | 926 מיליון ₪ | 0.59% | |
| מנורה מבטחים השתלמות עוקב מדדי מניות | 11.54% | 807 מיליון ₪ | 0.60% | |
| מור קרן השתלמות לשכירים ולעצמאים עוקבי מדדים עוקב מדדי מניות | 9.49% | 267 מיליון ₪ | 0.69% | |
| כלל השתלמות עוקב מדדי מניות | 7.39% | 306 מיליון ₪ | 0.52% | |
| קרן החיסכון לצבא הקבע - עוקב מדדי מניות | 7.24% | 77.4 מיליון ₪ | 0.18% | |
| הראל השתלמות עוקב מדדי מניות | 7.19% | 479 מיליון ₪ | 0.51% | |
| מגדל השתלמות מסלול עוקב מדדי מניות | 5.46% | 650 מיליון ₪ | 0.54% | |
| הפניקס השתלמות עוקב מדדי מניות | 4.83% | 332 מיליון ₪ | 0.58% | |
איילון קופות גמל | איילון קרן השתלמות עוקב מדדי מניות | אין נתון זמין | 2.2 מיליון ₪ | אין נתון זמין |
תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד. כאשר אין היסטוריה מספקת ל־3 שנים, הנתון אינו מוצג.
מהו חציון דמי הניהול בשוק?
החציון הוא הערך האמצעי בדמי הניהול שדווחו: מחצית מהמסלולים נמצאים מתחתיו ומחצית מעליו. הוא משמש נקודת ייחוס בלבד, ודמי הניהול בפועל עשויים להשתנות בין חוסכים, גופים והסדרים.
הוא עוזר להבין איפה דמי הניהול שלכם נמצאים ביחס לשוק, אך אינו תעריף מומלץ או הצעת מחיר. בהשוואה בין גופים חשוב לבדוק את התנאים האישיים שמוצעים לכם.
מה השתנה החודש?
הנקודות הבאות מתמקדות בצבירה נטו ובתנועות הכספים הבולטות בין הגופים בתקופת הדיווח.
בקרנות השתלמות נרשמה צבירה נטו חיובית של 1.7 מיליארד ₪ בתקופת הדיווח.
מבין גופים מנהלים שעבורם קיים נתון מלא, 22 רשמו צבירה נטו חיובית ו־15 רשמו צבירה נטו שלילית.
כלל פנסיה וגמל רשם את הצבירה נטו החיובית הגבוהה ביותר, עם 1.1 מיליארד ₪.
ילין לפידות ניהול קופות גמל רשם את הצבירה נטו השלילית הגבוהה ביותר, בהיקף של 1.1 מיליארד ₪.
הגופים המנהלים קרנות השתלמות בישראל
הטבלה מרכזת לכל גוף מנהל את היקף הנכסים ונתח השוק, את הצבירה נטו בחודש ואת דמי הניהול הממוצעים. כל גופים מנהלים נשארים ברשימה המלאה וניתן לעבור לעמוד הייעודי שלהם ב־Berki.
| # | גוף מנהל | היקף נכסים | נתח שוק | צבירה נטו בחודש | דמי ניהול ממוצעים* |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 67.2 מיליארד ₪ | 12.8% | +809 מיליון ₪ | 0.56% | |
| 2 | 51.0 מיליארד ₪ | 9.7% | +122 מיליון ₪ | 0.70% | |
| 3 | 49.6 מיליארד ₪ | 9.4% | -14.2 מיליון ₪ | 0.61% | |
| 4 | 44.8 מיליארד ₪ | 8.5% | +59.6 מיליון ₪ | 0.62% | |
| 5 | 40.7 מיליארד ₪ | 7.7% | -1.1 מיליארד ₪ | 0.68% | |
| 6 | 40.1 מיליארד ₪ | 7.6% | -1.1 מיליארד ₪ | 0.69% | |
| 7 | 37.3 מיליארד ₪ | 7.1% | +1.1 מיליארד ₪ | 0.53% | |
| 8 | 36.6 מיליארד ₪ | 6.9% | +612 מיליון ₪ | 0.56% | |
| 9 | 33.9 מיליארד ₪ | 6.4% | +104 מיליון ₪ | 0.12% | |
| 10 | 33.3 מיליארד ₪ | 6.3% | +499 מיליון ₪ | 0.53% | |
| 11 | 25.4 מיליארד ₪ | 4.8% | +184 מיליון ₪ | 0.59% | |
| 12 | 11.9 מיליארד ₪ | 2.3% | +36.6 מיליון ₪ | 0.20% | |
| 13 | 11.3 מיליארד ₪ | 2.1% | +15.6 מיליון ₪ | 0.12% | |
| 14 | 8.8 מיליארד ₪ | 1.7% | +33.3 מיליון ₪ | 0.20% | |
| 15 | 6.2 מיליארד ₪ | 1.2% | +8.8 מיליון ₪ | 0.31% | |
| 16 | 3.7 מיליארד ₪ | 0.7% | +7.5 מיליון ₪ | 0.38% | |
| 17 | 3.1 מיליארד ₪ | 0.6% | +35.7 מיליון ₪ | 0.31% | |
| 18 | 2.9 מיליארד ₪ | 0.6% | -7.4 מיליון ₪ | 0.28% | |
| 19 | 2.7 מיליארד ₪ | 0.5% | -7.0 מיליון ₪ | 0.46% | |
| 20 | מנורה מבטחים והסתדרות המהנדסים ניהול קופות גמל7 מסלולים | 2.5 מיליארד ₪ | 0.5% | +3.2 מיליון ₪ | 0.53% |
| 21 | 2.4 מיליארד ₪ | 0.5% | +68.1 מיליון ₪ | 0.58% | |
| 22 | 2.3 מיליארד ₪ | 0.4% | -9.5 מיליון ₪ | 0.27% | |
| 23 | 2.2 מיליארד ₪ | 0.4% | -8.6 מיליון ₪ | 0.35% | |
| 24 | 1.3 מיליארד ₪ | 0.2% | -11.7 מיליון ₪ | 0.38% | |
| 25 | 1.2 מיליארד ₪ | 0.2% | +3.9 מיליון ₪ | 0.56% | |
| 26 | 856 מיליון ₪ | 0.2% | -0.3 מיליון ₪ | 0.34% | |
| 27 | 746 מיליון ₪ | 0.1% | -1.9 מיליון ₪ | 0.49% | |
| 28 | 537 מיליון ₪ | 0.1% | +1.7 מיליון ₪ | 0.42% | |
| 29 | 523 מיליון ₪ | 0.1% | -1.3 מיליון ₪ | 0.44% | |
| 30 | 488 מיליון ₪ | 0.1% | -3.3 מיליון ₪ | 0.33% | |
| 31 | איילון קופות גמל10 מסלולים | 336 מיליון ₪ | 0.1% | +336 מיליון ₪ | אין נתון זמין |
| 32 | 276 מיליון ₪ | 0.1% | -0.3 מיליון ₪ | 0.51% | |
| 33 | 186 מיליון ₪ | 0.0% | -15.5 מיליון ₪ | 0.21% | |
| 34 | 136 מיליון ₪ | 0.0% | -0.9 מיליון ₪ | 0.76% | |
| 35 | 128 מיליון ₪ | 0.0% | +0.5 מיליון ₪ | 1.02% | |
| 36 | 106 מיליון ₪ | 0.0% | 0 מיליון ₪ | 0.34% | |
| 37 | 73.8 מיליון ₪ | 0.0% | +0.1 מיליון ₪ | 0.60% | |
| 38 | אקטיון1 מסלולים | 18.1 מיליון ₪ | 0.0% | +2.4 מיליון ₪ | 0.26% |
צבירה נטו = הפקדות פחות משיכות, בתוספת או הפחתת העברות נטו. הנתון מוצג לגוף רק כאשר קיים ערך תקין לכל המסלולים שלו שנכללו בתקופת הדיווח.
* דמי הניהול הממוצעים לכל גוף מחושבים כממוצע משוקלל לפי היקף הנכסים במסלולים שעבורם קיים נתון.
איך נבנתה תמונת השוק?
כל הנתונים בעמוד מחושבים לפי כללים אחידים, כדי שאפשר יהיה לקרוא את תמונת השוק בלי לערבב תקופות דיווח או להשוות בין מסלולים שאינם דומים.
כל הנתונים בעמוד נלקחים מתקופת הדיווח העדכנית ביותר הזמינה עבור קרנות השתלמות, בלי לערבב נתונים מחודשים קודמים.
חלקו של כל גוף מחושב לפי היקף הנכסים המדווח בכל המסלולים שלו, ביחס לסך הנכסים שמופיעים בעמוד.
הצבירה נטו מסכמת הפקדות פחות משיכות, בתוספת או הפחתת העברות נטו. היא מוצגת רק כאשר קיים ערך תקין לכל המסלולים שנכללים בסכום.
תשואות מוצגות רק בין מסלולים מאותו סוג. אם לאותו מנהל יש כמה מסלולים דומים, מוצג המסלול הגדול ביותר לפי היקף נכסים.
בחישוב החציון לא נכללים ערכי 0, משום שהם עשויים לייצג נתון חסר. בטבלת הגופים מוצג ממוצע דמי ניהול משוקלל לפי היקף הנכסים.
שאלות נפוצות על קרנות השתלמות
ריכזנו תשובות לשאלות מרכזיות שעולות כשבוחנים קרנות השתלמות, מסלולי השקעה, תשואות ודמי ניהול.
מהי קרן השתלמות ולמה היא נחשבת לאפיק חיסכון משתלם?
מי יכול לפתוח קרן השתלמות?
מה היתרון של קרן השתלמות?
כמה כסף ניתן להפקיד לקרן השתלמות?
מתי ניתן למשוך כסף מקרן השתלמות?
האם ניתן למשוך את הכסף מוקדם יותר?
כיצד בוחרים קרן השתלמות?
מהי תקרת ההפקדה הפטורה ממס?
מה קורה אם עוברים ממעסיק למעסיק?
האם ניתן להשקיע את הכספים במסלולים מותאמים?
האם קרן השתלמות היא אפיק השקעה טוב לעצמאיים?
האם ניתן להחזיק ביותר מקרן השתלמות אחת?
האם קרן השתלמות מושפעת מהתנודתיות בשוק ההון?
איך בודקים את מצב הקרן?
האם קרן השתלמות מתאימה לכולם?
מדריכים נוספים על קרנות השתלמות
המדריכים הבאים מרחיבים על נושאים שכדאי להכיר כשבוחנים את המוצר, כמו מסלולי השקעה, מיסוי, נזילות, דמי ניהול וקבלת החלטות.

קרן השתלמות IRA – המדריך המלא לניהול אישי, דמי ניהול והשוואה
קרן השתלמות IRA מאפשרת לנהל את כספי ההשתלמות באופן אישי ולבחור ניירות ערך, קרנות סל ומדדים. כך בודקים התאמה, דמי ניהול, יתרונות, חסרונות וסיכונים.
קראו עוד ←
איך לבקש קרן השתלמות מהמעסיק?
איך לבקש קרן השתלמות מהמעסיק? מדריך מעשי לשכירים עם ניסוח מייל, טיפים למשא ומתן, זכאות, הפקדות, תקרות 2026 ומה לבדוק לפני שבוחרים קרן.
קראו עוד ←
הפקדה מעל התקרה לקרן השתלמות – האם זה כדאי?
הפקדה מעל התקרה לקרן השתלמות – האם זה כדאי? מדריך מלא על תקרות 2026, מיסוי, הפקדות לשכירים ולעצמאים, חלופות השקעה ומה חשוב לבדוק לפני…
קראו עוד ←





