הכשרה ביטוח לוגו

הכשרה חברה לביטוח בע"מ - בסט אינווסט - ילין לפידות -כללי

  • מ.ה.9302
  • מסלול השקעהכללי
  • קהל מטרהכלל האוכלוסיה
  • רמת סיכוןסיכון בינוני26%–50% מניות
  • מיקום חודשי במסלולמקום 14 מתוך 15 במסלול כללי

הכשרה חברה לביטוח בע"מ - בסט אינווסט - ילין לפידות -כללי מדורג במקום 11 מתוך 15 בפוליסות חיסכון במסלול כללי לפי התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים (‎‎8.41%‎‎, במחצית התחתונה); זהו מיקום תשואה בלבד, ללא התאמה לסיכון.

מבוסס על דיווח ספטמבר 2026

חודש דיווחתשואה-0.23%
מתחילת השנהתשואה5.44%
12 חודשיםתשואה מצטברת8.41%
3 שניםתשואה מצטברת38.11%
5 שניםתשואה מצטברת38.94%
דמי ניהולממוצעים מצבירה0.84%
נכסים מנוהליםמיליוני ש״ח3,404.67

ההשוואה מציגה ממוצע פשוט וטווח של המסלולים האחרים בקבוצת ההשוואה ובאותה תקופת דיווח, ללא המסלול הנוכחי. נכללים רק מסלולים עם נתון זמין לכל מדד, ולכן מספרם עשוי להשתנות בין המדדים.

תובנות על המסלול

ניתוח נתונים

הניתוח מבוסס על הנתונים הזמינים של המסלול לתקופת הדיווח ספטמבר 2026.

מה בולט בנתונים

  • דמי הניהול הממוצעים מהצבירה במסלול הם ‎‎0.84%‎‎, נמוכים ב־‎‎0.13%‎‎ מממוצע פוליסות חיסכון במסלול כללי.

מה כדאי להביא בחשבון

  • המסלול היה מעל ממוצע קבוצת ההשוואה ב־7 מתוך 12 החודשים שנבדקו; הנתון מציג תמונה מעורבת לאורך התקופה.
  • החשיפה לחו״ל עומדת על ‎‎41.36%‎‎; ‎‎14.10%‎‎ מתחת לממוצע של המסלולים הדומים.

תשואות ומדדי ביצוע

תשואה לחודש הדיווח
-0.23%
תשואה מתחילת השנה
5.44%
תשואה מצטברת ל-12 חודשים
8.41%
תשואה מצטברת ב-3 השנים האחרונות
38.11%
תשואה מצטברת ב-5 השנים האחרונות
38.94%
תשואה שנתית ממוצעת ל־3 שנים
11.36%
תשואה שנתית ממוצעת ל־5 שנים
6.8%
מדד שארפ ?
0.82
אלפא ?
0.12%
סטיית תקן ?
5.82%

דמי ניהול

דמי ניהול ממוצעים מצבירה
0.84%
דמי ניהול ממוצעים מהפקדה
0%

דמי הניהול הם ממוצעים מדווחים. התנאים האישיים נקבעים בהסכם עם הגוף המנהל.

פרטי המסלול והיקף נכסים

סה"כ נכסים
3,405 מיליוני ש"ח
שיעור נכסים נזילים
90.1%

חשיפות ההשקעה

49.4%חשיפה למניות
41.36%חשיפה לחו"ל
19.08%חשיפה למט"ח

מקור: נתוני רשות שוק ההון.

אופי המסלול ומדיניות ההשקעה

אופי ההשקעה במסלול

הכשרה חברה לביטוח בע"מ - בסט אינווסט - ילין לפידות -כללי הוא מסלול בפוליסת חיסכון בניהול אקטיבי של הכשרה חברה לביטוח בע"מ. המסלול אינו כבול למדד יחיד, ומנהלי ההשקעות יכולים לשנות את החלוקה בין מניות, אג״ח ממשלתיות וקונצרניות, מזומן, השקעות בחו״ל ונכסים לא סחירים בהתאם להערכת מצב השווקים. גמישות זו מאפשרת להתאים את התמהיל לתנאים משתנים, אך גם גורמת לכך שרמת הסיכון עשויה להשתנות לאורך זמן.

מה משפיע על התנהגות המסלול?

הכותרת „מסלול כללי” אינה מלמדת לבדה על רמת הסיכון. יש לבחון את משקל המניות, הפיזור הגאוגרפי, החשיפה למטבע חוץ והיקף הנכסים הלא סחירים. לפי נתוני תקופת הדיווח האחרונה בולטים רכיב מנייתי משמעותי, פיזור מהותי לחו"ל, רגישות לשינויים בשערי החליפין, משקל בולט לאג"ח ממשלתיות. השילוב בין האפיקים מפחית תלות במקור סיכון יחיד, אך אינו מבטל רגישות לשוקי המניות, לריבית, לאיכות האשראי ולשערי החליפין.

חשוב לדעת: הנתונים בעמוד מבוססים על דיווחי הגופים המנהלים ומאגרי המידע הרלוונטיים לתקופת הדיווח האחרונה הזמינה. הרכב ההשקעות, שיעורי החשיפה, היעדים ונתוני המסלול עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם למדיניות הגוף המנהל ולתנאי השוק. המידע מובא כהסבר כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ השקעות, שיווק השקעות, ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה לביצוע פעולה או תחליף להתאמה אישית. תשואות עבר אינן מבטיחות תשואות בעתיד.

השוואה בתוך העמוד

השוואת תשואות למסלולים דומים

בחרו עד שני מסלולים נוספים מאותה קבוצת השוואה וראו אותם לצד המסלול הנוכחי, בלי לעזוב את העמוד.

השוואה למסלול דומה
תצוגה
פוליסות חיסכון · כלליהמסלול הנוכחיהכשרה חברה לביטוח בע"מ – בסט אינווסט – ילין לפידות -כללי
גרף השוואת תשואותגרף המציג את המסלול הנוכחי ומסלולים דומים שנבחרו להשוואה.

ההשוואה מבוססת על חודשים משותפים שבהם קיימים נתונים לכל המסלולים המוצגים. תשואות עבר אינן מעידות על תשואות עתידיות ואינן מהוות המלצה אישית.

תשואות חודשיות לאורך זמן

הנתונים מציגים את התשואה שהשיגה הקופה בכל חודש ומאפשרים לבחון תקופות של עליות, ירידות ורצף ביצועים לאורך זמן.

תקופת הנתונים: אוקטובר 2021 – ספטמבר 2026
60+חודשים זמינים
40חודשים חיוביים
20חודשים שליליים
0ללא שינוי

במבט מהיר: החודש בעל התשואה הגבוהה ביותר בתקופה המוצגת היה אפריל 2026, עם תשואה של 4.01%. החודש בעל התשואה הנמוכה ביותר היה ספטמבר 2022, עם ירידה של 3.94%.

תשואות חודשיות — 2026
חודשתשואה חודשית
ספטמבר 2026-0.23%
אוגוסט 2026+1.11%
יולי 2026-0.09%
יוני 2026-0.89%
מאי 2026+1.84%
אפריל 2026+4.01%
מרץ 2026-2.48%
פברואר 2026+0.49%
ינואר 2026+1.69%
תשואות חודשיות — 2025
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2025+0.6%
נובמבר 2025+0.64%
אוקטובר 2025+1.55%
ספטמבר 2025+1.75%
אוגוסט 2025+0.92%
יולי 2025+1.36%
יוני 2025+2.54%
מאי 2025+2.08%
אפריל 2025+0.53%
מרץ 2025-1.13%
פברואר 2025-0.24%
ינואר 2025+1.32%
תשואות חודשיות — 2024
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2024+0.1%
נובמבר 2024+1.98%
אוקטובר 2024-0.04%
ספטמבר 2024+2.05%
אוגוסט 2024+0.71%
יולי 2024+1.34%
יוני 2024+1.3%
מאי 2024+1.19%
אפריל 2024-1.45%
מרץ 2024+2.28%
פברואר 2024+1.84%
ינואר 2024+0.38%
תשואות חודשיות — 2023
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2023+2.67%
נובמבר 2023+3.17%
אוקטובר 2023-2.11%
ספטמבר 2023-1.57%
אוגוסט 2023-0.34%
יולי 2023+2.36%
יוני 2023+1.89%
מאי 2023+1.24%
אפריל 2023+1.5%
מרץ 2023+0.35%
פברואר 2023-1.55%
ינואר 2023+2.1%
הצגת שנים קודמות
תשואות חודשיות — 2022
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2022-1.91%
נובמבר 2022+0.58%
אוקטובר 2022+2.12%
ספטמבר 2022-3.94%
אוגוסט 2022-1.1%
יולי 2022+3.43%
יוני 2022-2.15%
מאי 2022-2.76%
אפריל 2022-1.13%
מרץ 2022+0.53%
פברואר 2022-0.81%
ינואר 2022-2.09%
תשואות חודשיות — 2021
חודשתשואה חודשית
דצמבר 2021+1.43%
נובמבר 2021+0.57%
אוקטובר 2021+2.28%

הנתונים מבוססים על תשואות מדווחות לפי חודש הדיווח ואינם מעידים על תשואה עתידית.

אפיקי השקעה והרכב הנכסים

הטבלאות מציגות כיצד נכסי הכשרה חברה לביטוח בע"מ – בסט אינווסט – ילין לפידות -כללי מחולקים בין אפיקי השקעה, רמות נזילות ואזורים גאוגרפיים, בהתאם לדיווח האחרון הזמין.

נכון לספטמבר 2026

הרכב הנכסים
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
אג"ח ממשלתיות סחירות38.77%
מניות, אופציות ותעודות סל מנייתיות27.75%
אג"ח קונצרני סחיר ותעודות סל אג"חיות20.37%
נכסים אחרים3.77%
מזומנים ושווי מזומנים3.15%
פיקדונות2.52%
הלוואות2.04%
אג"ח קונצרניות לא סחירות1.62%
סחירות ונזילות
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים סחירים ונזילים93.59%
נכסים לא סחירים6.41%
פיזור גאוגרפי
אפיק השקעהשיעור מהנכסים
נכסים בארץ82.55%
נכסים בחו"ל ובמט"ח17.45%

הנתונים מבוססים על דיווחי הגוף המנהל לרשות שוק ההון. ייתכנו פערים קלים בסכומים הכוללים עקב עיגול. ערכים שליליים עשויים להופיע בהתאם לאופן הדיווח ולפוזיציות נטו.

פוליסות חיסכון באותו מסלול השקעה

השוו בין פוליסות חיסכון במסלול כללי לפי התשואה החודשית האחרונה, התשואה מתחילת השנה, תשואת 12 חודשים, תשואות ארוכות טווח ודמי ניהול ממוצעים מצבירה.

בקבוצת ההשוואה נמצאו 15 מסלולים פעילים. הקופה הנוכחית נמצאת במקום 14 לפי התשואה החודשית האחרונה.

השוואת פוליסות חיסכון במסלול כללי
1הפניקס BlackRock כללי2.48%2.34%1.59%20.31%0.00%1.37%הפניקס חברה לביטוח בע"מ
2כלל חברה לביטוח בע"מ State Street כללי1.08%2.30%1.03%0.00%0.00%1.3%כלל חברה לביטוח בע"מ
3אי.די.אי.-כללי0.59%5.74%9.53%43.41%36.95%0.82%ישיר -איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ
4הכשרה חברה לביטוח בע"מ - מנוהל באמצעות מיטב ניהול תיקים בע"מ - כללי0.35%7.02%10.92%45.55%48.37%0.84%הכשרה חברה לביטוח בע"מ
5הכשרה חברה לביטוח בע"מ- כללי0.33%6.01%8.83%37.93%41.90%0.82%הכשרה חברה לביטוח בע"מ
6הראל fidelity מסלול כללי0.33%-4.38%-4.85%0.00%0.00%1.36%הראל חברה לביטוח בע"מ
7הכשרה- מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ- כללי0.32%7.46%11.33%43.90%42.12%0.84%הכשרה חברה לביטוח בע"מ
8כלל חברה לביטוח בע"מ כללי0.26%8.31%12.98%44.84%46.73%0.89%כלל חברה לביטוח בע"מ
9מגדל - כללי0.21%7.53%11.71%42.39%45.49%1.11%מגדל חברה לביטוח בע"מ
10הכשרה- אנליסט ניהול תיקי השקעות בע"מ- כללי0.19%6.47%9.83%40.12%0.00%0.84%הכשרה חברה לביטוח בע"מ
11הראל מסלול כללי0.15%6.95%10.80%38.25%41.30%0.86%הראל חברה לביטוח בע"מ
12הפניקס מסלול השקעה כללי0.07%6.38%10.55%43.14%47.72%0.86%הפניקס חברה לביטוח בע"מ
13איילון- כללי-0.10%7.57%12.39%49.60%51.62%0.84%איילון חברה לביטוח בע"מ
15הכשרה-בסט אינווסט-אלטשולר שחם-כללי-0.51%4.75%6.43%37.79%32.98%0.84%הכשרה חברה לביטוח בע"מ

מה כדאי לבדוק עכשיו?

מחשבון תשואה לתקופה

בחרו חודש התחלה וחודש סיום — התשואה המצטברת תתעדכן אוטומטית על בסיס התשואות החודשיות המדווחות.

התשואה המצטברת בתקופה—

החישוב כולל חודשים מלאים בטווח שנבחר, באמצעות צבירה חודשית. הוא אינו כולל דמי ניהול, הפקדות, משיכות או עלויות נוספות, ואינו מעיד על תשואה עתידית.

טווח הנתונים הזמין הוא 202110 עד 202609.

תנאי הלוואה כנגד פוליסת החיסכון — הכשרה חברה לביטוח בע"מ

לפי המידע הזמין, הכשרה חברה לביטוח בע"מ מאפשר קבלת הלוואה כנגד כספים צבורים, בכפוף לסוג הכספים, למדיניות הגוף ולאישור פרטני. להלן התנאים הידועים לפי חלופות ההחזר הזמינות.

הלוואה כנגד כספים נזילים

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 72 חודשים

שיעור מימון מרבי
70%
ריבית
פריים מינוס 0.5%
תקופת ההלוואה
עד 72 חודשים

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 48 חודשים

שיעור מימון מרבי
40%
ריבית
פריים מינוס 0.8%
תקופת ההלוואה
עד 48 חודשים

הערות: צבירה של 1,000,000 ₪ ומעלה

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 36 חודשים

שיעור מימון מרבי
50%
ריבית
פריים מינוס 0.7%
תקופת ההלוואה
עד 36 חודשים

הערות: צבירה של 1,000,000 ₪ ומעלה

שפיצר / בלון חלקי / בלון מלא לשנה אחת בריבית פריים — עד 24 חודשים

שיעור מימון מרבי
60%
ריבית
פריים מינוס 0.6%
תקופת ההלוואה
עד 24 חודשים

הערות: צבירה של 1,000,000 ₪ ומעלה

בדיקת זכאות ותנאים עדכניים באתר הגוף המנהלהקישור נפתח באתר חיצוני של הגוף המנהל

התנאים, הריביות והזכאות עשויים להשתנות. לפני קבלת החלטה יש לקבל הצעה רשמית ועדכנית ישירות מהגוף המנהל; המידע אינו הצעת אשראי.

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על המסלול, הנתונים המוצגים והנקודות שכדאי להכיר לפני קבלת החלטה.

מה מיקום המסלול ביחס למסלולים דומים?

התשואה המדווחת ב־12 החודשים האחרונים הייתה ‎‎8.41%‎‎, לעומת ‎‎8.08%‎‎ בממוצע בקרב 14 מסלולים אחרים בקבוצה — פער של ‎‎0.33%‎‎. מיקום המסלול הוא 11 מתוך 15 (במחצית התחתונה). זהו מיקום לפי תשואה לתקופה, לא דירוג כולל או מותאם לסיכון.